PUF KWADRAT 135 GLOSS


PUF KWADRAT 135 GLOSS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


PUF, PODUCHA MIUKI KWADRAT 135 JEST ODPOWIEDNIKIEM LEŻANKI. PUF JEST MOCNIEJ WYPEŁNIONY NIŻ WOREK SAKO, DZIĘKI TEMU JEST BARDZIEJ STABILNY. NA LEŻANCE MOŻNA USIĄŚĆ PRZY NISKIM STOLIKU. WAŁEK, PODUSZKI POZWOLĄ W POZYCJI LEŻĄCEJ ZAŻYĆ KRÓTKIEGO RELAXU.

PUF SPRAWDZI SIĘ W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH, W NASZYM DOMU,  CZY NA TARASIE.

PODUCHA KWADRAT 135  W TOWARZYSTWIE INNYCH KWADRATÓW, TAKŻE MNIEJSZYCH, TWORZY CIEKAWE ZESTAWY WYPOCZYNKOWE WE WNĘTRZACH. NP. KWADRAT 90 MOŻE STAĆ SIĘ TAKŻE STOLIKIEM WYSTARCZY POŁOŻYĆ NA NIM SZTYWNĄ PŁASZCZYZNĘ TYPU TACA ALBO ESTETYCZNA, EFEKTOWNA  DESKA .

PUF, LEŻANKA KWADRAT 135 USZYTY JEST TYM RAZEM Z TKANINY GLOSS, MATERIAŁ Z ODROBINĄ POŁYSKU ZMIENIA SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KĄTA PADANIA ŚWIATŁA. TEN SAM KOLOR W KAŻDYM WNĘTRZU BĘDZIE WYGLĄDAŁ TROCHĘ INACZEJ. TEN ENERGETYCZNY I POŁYSKLIWY TYP PLUSZU, PASUJE ZARÓWNO DO WNĘTRZ W STYLU RETRO JAK I SKRAJNIE SUROWYCH PRZESTRZENI LOFTOWYCH.

JAK ZAWSZE NASZE PRODUKTY, PODUCHA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ELEMENTÓW, POKROWCA I MEMBRANY WEWNĘTRZNEJ WYPEŁNIONEJ GRANULATEM. POKROWIEC MOŻNA ZDJĄĆ I DELIKATNIE PRAĆ GO W PRALCE NA LEWĄ STRONĘ .

W PRZYPADKU KAŻDEJ TKANINY, TEJ TAKŻE,  ZACHĘCAMY SKORZYSTAĆ Z MOŻLIWOŚCI WYSYŁANIA PRÓBEK. POSIADAMY SPORO ODCIENI I KOLORÓW TKANIN , KTÓRE MOŻEMY WYSŁAĆ.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 8.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 135 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 135 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 199,00 zł

Cena promocyjna: 1 169,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów