puf kwadrat 135

Puf Kwadrat 135

Puf Kwadrat 135 duża wygodna poducha na taras.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Kwadrat 135

Puf Kwadrat 135 to duża kwadratowa poducha mocno wypełniona granulatem. Dzięki temu, siadając na niej, mniej się zapadasz. Szukasz poduszki ogrodowej, wygodnego fotela, czy wielkiego siedziska? A może wszystkiego naraz?

Nasz puf Kwadrat 135 może pełnić rozmaite funkcje. Może być:

- poduchą na taras, wygodną dużą otomaną, dekoracyjną leżanką z mnóstwem poduszek, bezpretensjonalnym domowym szezlongiem, komfortowym siedziskiem, meblem ogrodowym, uzupełnieniem wypoczynkowego wyposażenia balkonu.

Poducha Kwadrat to mebel towarzyski. Wygląda tak zachęcająco, że aż się prosi, żeby się dosiąść. Idealny na długie rozmowy i miłe spędzanie czasu w pozycji w półleżącej. Możesz się na nim także bardzo wygodnie zdrzemnąć.Kwadrat w wersji solo to samodzielny mebel wypoczynkowy, w razie konieczności podręczny stolik. 

Poducha na taras, na balkon i do ogrodu

Z pufy Kwadrat możesz korzystać w domu, na balkonie i na tarasie. Świetnie się nadaje na mebel ogrodowy. Będzie wygodnym towarzyszem wypoczynku na tarasie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nie ma to jak trochę się poprzytulać i poturlać na takim dużym wygodnym materacu! I w końcu masz wystarczająco miejsca, żeby obłożyć puf ulubionymi książkami i czasopismami! I oczywiście rozkosznie sobie poczytać na świeżym powietrzu. 

Nie jest bardzo ciężki — waży tylko 6 kg. Więc łatwo możesz go dowolnie przesuwać, przenosić z tarasu z powrotem do domu, jeśli zechcesz. Przy niewysokim stole z pufą Kwadrat możesz spokojnie zjeść miły posiłek. Stanowi on także swego rodzaju poduszkę dekoracyjną. Zarzucony małymi barwnymi poduszkami i z fajną kapą przyciąga oko. 

Kwadraty są dostępne w naszym sklepie internetowym w wielu wersjach kolorystycznych i w trzech wydaniach materiałów:  Mild, Zip, Gloss.

Możemy go także uszyć w każdej tkaninie którą mamy dostępną w naszej pracowni.

Mają one różne faktury, własne wersje kolorystyczny i różny stopień odporności na zabrudzenia. Wybierz wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. A może zaszalej i wybierz taką, która po prostu najbardziej ci się podoba! zachęcamy do kontaktu.

Połącz poduchy kwadraty: Kwadrat 135 i Kwadrat 90

Kolekcja Kwadratów różni się nieco od pozostałych naszych puf. Poduchy Kwadrat są wypełniona granulatem niemalże po brzegi. Dzięki czemu są twardsze, odporniejsze na zmianę kształtu. Kiedy siadasz na Kwadracie, nie zapadniesz się w nim tak mocno, jak w pozostałych naszych pufach. Dzięki temu będą one wygodne zarówno jako siedziska, jak i leżanki.

Kwadrat 135 i Kwadrat 90 są tej samej szerokości. Dzięki temu łatwo ci będzie ułożyć je razem, jeśli brakuje Ci jeszcze miejsca do siedzenia czy odpoczywania. Możesz z nich tworzyć niebanalne układanki, które na pewno ozdobią Twoją przestrzeń wypoczynkową. 

Wypróbuj nasze pufy Kwadraty

Przekonaj się, czy Kwadrat 135 i Kwadrat 90 są dla Ciebie. Pomacaj materiały! Zobacz, jak wygodnie się korzysta z nich oraz z innych naszych Miuków. Odwiedź nas w pracowni i przetestuj dostępne modele. Zapraszamy!

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca
135 x 90 x 30 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
6 kg
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.