PUF KWADRAT 90 GLOSS


PUF KWADRAT 90 GLOSS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


PUF, PODUCHA  MIUKI KWADRAT 90 JEST MNIEJSZYM BRATEM PUFA KWADRAT 135. PUF JEST MOCNIEJ WYPEŁNIONY NIŻ WOREK SAKO, DZIĘKI TEMU JEST BARDZIEJ STABILNY. PODUCHA ŚWIETNA DO NISKIEGO STOLIKA. FAJNY JAKO UZUPEŁNIENIE , WZBOGACENIE ZESTAWU WYPOCZYNKOWEGO.

PUF SPRAWDZI SIĘ ZARÓWNO W PRZESTRZENIACH BIUROWYCH, W NASZYM DOMU,  CZY NA TARASIE.

PODUCHA KWADRAT 90  W TOWARZYSTWIE INNYCH KWADRATÓW TWORZY EFEKTOWNE ZESTAWY WE WNĘTRZACH. KWADRAT 90 MOŻE STAĆ SIĘ TAKŻE STOLIKIEM WYSTARCZY POŁOŻYĆ NA NIM SZTYWNĄ TACĘ ALBO  EFEKTOWNĄ  DESKĘ.

PUF, LEŻANKA KWADRAT 90 USZYTY JEST Z TKANINY GLOSS, MATERIAŁ Z ODROBINĄ POŁYSKU ZMIENIA SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD KĄTA PADANIA ŚWIATŁA. TEN SAM KOLOR W KAŻDYM WNĘTRZU BĘDZIE WYGLĄDAŁ TROCHĘ INACZEJ. TEN ODROBINĘ EKSTRAWAGANCKI TYP PLUSZU, PASUJE ZARÓWNO DO WNĘTRZ W STYLU RETRO JAK I SKRAJNIE SUROWYCH PRZESTRZENI LOFTOWYCH.

JAK ZAWSZE NASZE PRODUKTY, PODUCHA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ELEMENTÓW, POKROWCA I MEMBRANY WEWNĘTRZNEJ WYPEŁNIONEJ GRANULATEM. POKROWIEC MOŻNA ZDJĄĆ I DELIKATNIE PRAĆ GO W PRALCE NA LEWĄ STRONĘ .

W PRZYPADKU KAŻDEJ TKANINY, TEJ TAKŻE,  ZACHĘCAMY SKORZYSTAĆ Z MOŻLIWOŚCI WYSYŁANIA PRÓBEK. POSIADAMY SPORO ODCIENI I KOLORÓW TKANIN , KTÓRE MOŻEMY WYSŁAĆ.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 5.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 90 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 90 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 989,00 zł

Cena promocyjna: 969,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów