puf kwadrat 90

Puf Kwadrat 90

Puf Kwadrat 90 – spora wygodna pufa ogrodowa kwadratowa.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Kwadrat 90

Puf Kwadrat 90 to całkiem duża, choć mniejsza niż Kwadrat 135 kwadratowa poducha mocno wypełniona granulatem. Dzięki temu, siadając na niej, mniej się zapadasz. Szukasz poduszki ogrodowej, wygodnego fotela czy siedziska? A może wszystkiego naraz?

Nasz puf Kwadrat 90 może pełnić rozmaite funkcje. Może być:

- pufą ogrodową, podnóżkiem, wygodną dużą otomaną w połączeniu z pufem Kwadrat 135, komfortowym siedziskiem, meblem ogrodowym, uzupełnieniem wypoczynkowego wyposażenia balkonu.

Jest również bardzo wygodnym dodatkiem do niskiego stolika. Pufa ogrodowa Kwadrat 90 to również samodzielny mebel wypoczynkowy. Idealny do zasłużonego relaksu. Szczególnie w połączeniu z Kwadratem 135. Zresztą jeśli ustawisz dwie pufy ogrodowe Kwadraty 90 obok siebie, to właściwie możesz się już bardzo wygodnie wyciągnąć. Niech tylko ktoś jeszcze przyniesie kocyk i poduszki!

Pufy ogrodowe nie tylko do ogrodu 

Z pufa Kwadrat 90 możesz korzystać w domu, na balkonie i na tarasie. Ten produkt świetnie się nadaje na mebel ogrodowy. Nie jest to jednak klasyczny outdoor. W wilgotne dni lepiej trzymać go pod dachem. Będzie wygodnym towarzyszem wypoczynku na tarasie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Jest lekki – waży tylko 5 kg. Łatwo go przesuniesz, przeniesiesz z tarasu, ogrodu czy z balkonu z powrotem do domu, jeśli zechcesz. Przy niewysokim stole z pufa Kwadrat możesz spokojnie zjeść miły posiłek. Stanowi on także swego rodzaju poduszkę dekoracyjną. Zarzucony małymi barwnymi poduszkami i z fajną kapą przyciąga oko. 

Kwadraty są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i w trzech wydaniach: materiałów: Mild, Zip, Gloss.

Możemy go także uszyć w każdej tkaninie którą mamy dostępną w naszej pracowni.

Materiały mają różne faktury, własne wersje kolorystyczny i różny stopień odporności na zabrudzenia. Wybierz wersję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. A może zaszalej i wybierz taką tkaninę, która po prostu najbardziej Ci się podoba!

Produkty do Kwadratu: Kwadrat 135 i Kwadrat 90

Kolekcja Kwadratów różni się nieco od naszych puf i worków sako. Poduchy Kwadrat są wypełniona granulatem niemalże po brzegi. Dzięki czemu są twardsze, odporniejsze na zmianę kształtu. Kiedy siadasz na Kwadracie, nie zapadniesz się w nim tak mocno, jak w pozostałych naszych pufach. Dzięki temu będą one wygodne zarówno jako siedziska, jak i leżanki.

Kwadrat 135 i Kwadrat 90 są tej samej szerokości. Dzięki temu łatwo Ci będzie ułożyć je razem, jeśli brakuje Ci jeszcze miejsca do siedzenia czy odpoczywania. Możesz z nich tworzyć niebanalne układanki, które na pewno ozdobią twoją przestrzeń wypoczynkową. 

Wypróbuj nasze pufy Kwadraty

Przekonaj się, czy Kwadrat 135 i Kwadrat 90 są dla Ciebie. Pomacaj materiały! Zobacz, jak wygodnie się korzysta z nich oraz z innych naszych Miuków. Odwiedź nas w pracowni i przetestuj dostępne modele. Zapraszamy!

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca
90 x 90 x 30cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5 kg
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.