PUF KWADRAT 90 MILD


PUF KWADRAT 90 MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


PUF, PODUCHA  MIUKI KWADRAT 90 JEST MNIEJSZYM ODPOWIEDNIKIEM PUFA KWADRAT 135 . PUF JEST MOCNIEJ WYPEŁNIONY NIŻ WOREK SAKO, DZIĘKI TEMU JEST BARDZIEJ STABILNY. PODUCHA ŚWIETNA DO NISKIEGO STOLIKA. ATRAKCYJNY JAKO UZUPEŁNIENIE KOLEKCJI DOMOWYCH , BIUROWYCH CZY TARASOWYCH MEBLI WYPOCZYNKOWYCH

KORZYSTAJĄC Z BOGATEJ KOLORYSTYKI WRAZ Z KWADRATAMI 135 MOŻNA KREOWAĆ BARWNE KOMPLETY DO RELAKSU. KWADRAT 90 STANIE SIĘ STOLIKIEM JEŚLI POŁOŻYMY NA NIM DUŻĄ SZTYWNĄ TACĘ ALBO NIEBANALNĄ SUROWĄ DECHĘ.

PUF, LEŻANKA KWADRAT 90 USZYTY JEST Z TKANINY MILD, MATERIAŁ JEST RODZAJEM AKSAMITU CZY PLUSZU.MILD NIE MA POŁYSKU. TEN SAM KOLOR W KAŻDYM WNĘTRZU BĘDZIE WYGLĄDAŁ TROCHĘ INACZEJ. TKANINA MA TO DO SIEBIE ,ŻE RAZ WYDAJE SIĘ CIEMNIEJSZ RAZ CIUT JAŚNIEJSZA. JAK TO Z PLUSZAMI BYWA, WSZYSTKO ZALEŻY OD ŹRÓDŁA I KĄTA PADANIA ŚWIATŁA. 

JAK ZAWSZE NASZE PRODUKTY, PODUCHA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ELEMENTÓW , POKROWCA I MEMBRANY WEWNĘTRZNEJ WYPEŁNIONEJ GRANULATEM. POKROWIEC MOŻNA ZDJĄĆ I DELIKATNIE PRAĆ GO W PRALCE NA LEWĄ STRONĘ .

W PRZYPADKU KAŻDEJ TKANINY, TEJ TAKŻE,  ZACHĘCAMY SKORZYSTAĆ Z MOŻLIWOŚCI WYSYŁANIA PRÓBEK. POSIADAMY SPORO ODCIENI I KOLORÓW TKANIN , KTÓRE MOŻEMY WYSŁAĆ. NAPISZ DO NAS. Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% POLIESTER, 4% BAWEŁNA

WAGA: 5.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 90 X 90 X 30 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY:  OK. 90 X 90 X 30 CM

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

989,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów