pufa sako LULA LINE PEPITKA


pufa sako LULA LINE PEPITKA

Więcej widoków

Kolory

Opis

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się chwilą wytchnienia. Pufy Lula Line oferują komfort wypoczynku nieporównywalny z innymi meblami. Jest to mebel typu „kilka w jednym”, gdyż z jednego worka sako możesz zyskać zarówno wygodną leżankę, materac, jak i fotel lub sofę. Wszystko zależy od tego, jak go uformujesz. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała, oferując niepowtarzalne wrażenia zmysłowe.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś usnąć w fotelu, bo było Ci tak przyjemnie i wygodnie? Na pufie możesz się zdrzemnąć, nie ryzykując bólu kręgosłupa, ani zdrętwiałego karku.

Lula Line to zmodyfikowana wersja pufa Lula. Różni się wykończeniami: brak zaokrąglonych rogów, brak metalowego kółka, oraz zamek błyskawiczny przeniesiony na krawędź.

W tym modelu wykorzystaliśmy tkaninę Pepitka. Jej charakterystyczną cechą jest wzór w „małą kratkę”. Materiał jest gruby i mięsisty, odporny na przetarcia oraz uszkodzenia, łatwy w praniu i utrzymywaniu w czystości. Polecamy zwłaszcza do pomieszczeń, z których korzysta wiele osób.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA PEPITKA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 059,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów