pufa sako LULA LINE PEPITKA


pufa sako LULA LINE PEPITKA

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni


Usiądź wygodnie i rozkoszuj się chwilą wytchnienia. Pufy Lula Line oferują komfort wypoczynku nieporównywalny z innymi meblami. Jest to mebel typu „kilka w jednym”, gdyż z jednego worka sako możesz zyskać zarówno wygodną leżankę, materac, jak i fotel lub sofę. Wszystko zależy od tego, jak go uformujesz. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała, oferując niepowtarzalne wrażenia zmysłowe.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś usnąć w fotelu, bo było Ci tak przyjemnie i wygodnie? Na pufie możesz się zdrzemnąć, nie ryzykując bólu kręgosłupa, ani zdrętwiałego karku.

Lula Line to zmodyfikowana wersja pufa Lula. Różni się wykończeniami: brak zaokrąglonych rogów, brak metalowego kółka, oraz zamek błyskawiczny przeniesiony na krawędź.

W tym modelu wykorzystaliśmy tkaninę Pepitka. Jej charakterystyczną cechą jest wzór w „małą kratkę”. Materiał jest gruby i mięsisty, odporny na przetarcia oraz uszkodzenia, łatwy w praniu i utrzymywaniu w czystości. Polecamy zwłaszcza do pomieszczeń, z których korzysta wiele osób.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA PEPITKA NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 249,00 zł

Cena promocyjna: 1 219,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów