pufa sako LULA GOOSKI


pufa sako LULA GOOSKI

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


Znaleźliśmy gąski Marysi i wcale ich nie zjadł Lis, tylko są u nas. Zaczarowane, kolorowe chodzą po naszym pufie. Trochę smutne, trochę wzruszające i tak urocze, że każdy chciałby je przygarnąć pod swoją strzechę. Poducha Lula Gooski choć wygląda na lnianą, dość surową w wyrazie jest bawełniana i miła w dotyku. Dla miłośników zwierząt, naturalnych tkanin, sentymentalnych wzorów, ciepłych wnętrz.

Jak każda Lula, puf ten oferuje całą gamę form siedzenia i leżenia. Siadając na dłuższym szwie możemy usiąść jak na komfortowej leżance. Na płasko przyciąć drzemkę, lub poczytać z maluchem książki. Puf złamany przy ścianie okaże się wygodną sofą .

Tkanina z Wielkiej Brytanii, której użyliśmy na pufa Lula gooski ma naturalny kolor lnu, choć lnem nie jest. Jest  80 % bawełną z dodatkiem poliestru i wysokiej jakości tkaniną tapicerską. Pokrowiec możemy zdjąć i uprać w pralce, przewracając go na lewą stronę. Ustawiamy program na delikatne pranie i wirowanie - gotowe. Jeśli nie akceptujemy charakteru pomiętej bawełny, po praniu możemy pokrowiec uprasować.

TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 80% BAWEŁNA, 20% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 759,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów