pufa lula

Puf Lula

Prostokątna pufa jednoosobowa o szerokim zastosowaniu.

8 tkanin
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Lula

Prostokątna pufa jednoosobowa o szerokim zastosowaniu

Wygodny fotel czy leżanki? Nie wiesz co wybrać? Nie musisz. Decydując się na prostokątny worek sako Lula pozbędziesz się tych dylematów. Zależnie, jak ja ustawisz, może pełnić funkcję:

- niskiego, głębokiego fotela , przytulnej sofy , wygodnego materaca , komfortową leżankę.

Idealna dla osób do 190 cm wzrostu. Jeśli natura obdarzyła Cię znacznym wzrostem, zobacz inną poduchę XXL z rodziny Miuki: Paar

Prostokątny worek sako to wielofunkcyjny mebel

Worek sako XXL Lula to jedyny w swoim rodzaju puf wielofunkcyjny. Dostosowuje się do Twoich potrzeb. Stawiając Lulę na krótszym boku - wygodny fotel do pracy. "Łamiąc" i opierając o ścianę zmieniasz go w niską sofę. Ustawiając w linii dłuższego szwu zamiast sofy (dłuższą krawędzią do spodu) otrzymasz komfortowa leżankę. A kiedy masz już wszystkiego dość i potrzebujesz odpocząć Lula-materac utuli Cię do snu.

Prostokątna pufa Lula, podobnie jak reszta modeli, jest meblem mobilnym. Jest lekka. łatwo się ją przenosi. Metalowe kółko wszystkie w jednym z rogów sprawia, że bez trudu przeciągniesz ją po podłodze. Zawiera dokładnie tyle granulatu, by nadać jej odpowiedni kształt i jednocześnie zapewnić Ci solidne podparcie. Potrzebujesz więcej styropianowego wkładu? W naszym sklepie jest zawsze dostępny.

Łatwo się ją czyści. Wystarczy rozpiąć pokrowiec i uprać go w pralce. Zanim nastawisz program prania, zapoznaj się z instrukcją obsługi Miuka. Małe plamki bez trudu wyczyścisz wilgotna gabką. Sierść zwierząt wciągniesz odkurzaczem.

Lula - prostokątna poducha XXL

Prostokątny puf gwarantuje komfort pracy i wypoczynku. Granulat, którym wypełniony jest worek, idealnie dopasowuje się do pozycji i kształtu ciała. Pozwala rozluźnić mięśnie. Odciąża kręgosłup. Kilka chwil spędzonych w "objęciach" Luli pomoże Ci zapomnieć o bólu pleców, głowy i nóg. Te użyteczne właściwości prostokątnego Miuka sprawiają, że często trafia do przestrzeni biurowych.

Lula sprawdza się też jako przyjazny mebel dla przyszłych mam. Zwłaszcza w końcowym etapie ciąży, kiedy trudno im znaleść wygodna pozycję do wypoczynku. Jest też wygodnym meblem dla rodziców, którzy czuwają nad maluchami w pierwszych miesiącach życia.

Lula ma swoją siostrę - bliźniaczkę. To Lula Line, jeszcze milszą od “starszej”siostry. To klasyczna mega poducha: bez dodatkowych obszyć, metalowego kółka, zklasycznymi rogami. Ma jednak swój charakterek, który podkreśliliśmy suwakiem. Chcesz poznać ją bliżej? Zajrzyj na Lula Line

Na co zwrócić uwagę wybierając prostokątny puf?

- Lula nie jest mała. Jest dosyć sporej wielkości, co sprawia, że jest tak wygodna. Rozważając jej zakup sprawdź, czy będziesz miał odpowiednio dużo miejsca, by w pełni wykorzystać jej potencjał.

- Zastanów się również, w jaki pokrowiec chcesz ją "ubrać". Oferujemy szeroki wybór tkanin różniących się kolorem, fakturą i odpornościa na zabrudzenia.

- Liczba użytkowników. Jeśli chcesz samotnie spędzać czas na pufie, Lula jest idealnym wyborem. Pragniesz bliskości z drugą osobą? Nasza poducha Ci to ułatwi. Potrzebujesz użytecznego mebla do dyspozycji kilku osób? Rozważ "większego" brata Luli - Paar

Wypróbuj nasze pufy worki sako

Żeby się przekonać, jak wygodnie korzysta się z naszych Miuków, sprawdź je. Odwiedź nas w pracowni i przetestuj dostępne modele. Zapraszamy!

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.