pufa sako LULA MILD


pufa sako LULA MILD

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Pufy Miuki z serii  Lula charakteryzują się uniwersalnością, a to dzięki kształtowi, który łatwo można dopasować do swoich potrzeb. Rozłożony na płasko worek sako może służyć jako materac lub poducha do siedzenia albo leżenia; położony pod ścianą i zgięty w pół zastąpi fotel, a ustawiony na przykład przed telewizorem może pełnić funkcję domowej sofy, choć w takim wypadku najlepiej mieć ich kilka, by każdy z domowników miał zapewnione sporo przestrzeni.

Puf jest tak wygodny, ponieważ jest siedziskiem o zmiennym kącie nachylenia, a granulat, którym wypełniony jest wkład, sam dopasowuje się do pozycji i kształtu ciała.

Miuka uszyliśmy z miękkiej tkaniny Mild, o długim włosie, przypominającym pluszaka. To właśnie ta tkanina sprawia, że puf Lula Mild jest wprost uwielbiany przez dzieciaki, a i dorośli również cenią sobie komfort, jaki zapewnia ten konkretny materiał. Nic tylko położyć się i oddać ulubionej rozrywce – czytaniu książki, oglądaniu filmów, grze na konsoli albo po prostu nic-nierobieniu i czerpaniu przyjemności z samego wypoczynku.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Wiesz, że możemy uszyć każdy model w dowolnej tkaninie, którą mamy na naszej stronie? Może zainteresuje Cię np. tkanina MATT? Zobacz jak wygląda JAJO w wersji MATT

Jeżeli interesuję Cię pufa LULA w tkaninie MATT - prosimy o kontakt mailowy - uszyjemy ją dla Ciebie!

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI MILD NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 96% PES. 4% CO

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 119,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów