pufa sako LULA VELVET


pufa sako LULA VELVET

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona transport-1-7-dni


Puf Lula szczególnie przypadnie Ci do gustu, jeżeli: na pierwszym miejscu stawiasz wygodę, a tuż za nią wygląd; masz poczucie stylu i wiesz jak dobierać dodatki do wnętrz, tak aby były użyteczne i atrakcyjne, a ponadto szukasz mebla multifunkcjonalnego, z którym możesz zrobić właściwie wszystko.

Puf sako Lula służy do siedzenia i leżenia. Możesz go wykorzystać jako materac, poduchę rehabilitacyjną lub fotel, sprawdzi się do wypoczynku, pracy i nauki. Puf Lula Velvet jest lekki i łatwy do przenoszenia dzięki zastosowaniu wygodnego uchwytu. Zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w pralce.

Cechą wyróżniającą ten model jest mięciutka tkanina Velvet, typu Alkantra. Przypomina nieco zamsz z układającym się kierunkowo krótkim włosem. Już samo dotykanie i głaskanie materiału sprawia nie lada przyjemność, a co dopiero gdy rozłożysz się na podusze, przyłożysz twarz do miękkiej tkaniny, i oddasz się w objęcia morfeusza.

Lula Velvet jest pufem sako dostępnym w kilkunastu wersjach kolorystycznych – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Z tej samej tkaniny, możemu uszyć także inne typy naszych puf. Na przykład - OFFICE VELVET

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI VELVET NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 119,00 zł

Cena promocyjna: 1 089,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów