pufa sako LULA VELVET

Opis

Puf Lula szczególnie przypadnie Ci do gustu, jeżeli: na pierwszym miejscu stawiasz wygodę, a tuż za nią wygląd; masz poczucie stylu i wiesz jak dobierać dodatki do wnętrz, tak aby były użyteczne i atrakcyjne, a ponadto szukasz mebla multifunkcjonalnego, z którym możesz zrobić właściwie wszystko.

Puf sako Lula służy do siedzenia i leżenia. Możesz go wykorzystać jako materac, poduchę rehabilitacyjną lub fotel, sprawdzi się do wypoczynku, pracy i nauki. Puf Lula Velvet jest lekki i łatwy do przenoszenia dzięki zastosowaniu wygodnego uchwytu. Zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w pralce.

Cechą wyróżniającą ten model jest mięciutka tkanina Velvet, typu Alkantra. Przypomina nieco zamsz z układającym się kierunkowo krótkim włosem. Już samo dotykanie i głaskanie materiału sprawia nie lada przyjemność, a co dopiero gdy rozłożysz się na podusze, przyłożysz twarz do miękkiej tkaniny, i oddasz się w objęcia morfeusza.

Lula Velvet jest pufem sako dostępnym w kilkunastu wersjach kolorystycznych – wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada!

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 6.5 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 x 130 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

829,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako LULA VELVET

Więcej widoków