pufa sako OFFICE BASIC


pufa sako OFFICE BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Miuki Office to duży worek sako zaprojektowany z myślą o zastosowaniach biurowych, a jego podstawowym atutem jest wielofunkcyjność. Chociaż rekomendujemy go do biur, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego również w domu, na przykład przed telewizorem.

Ten puf sako Office posiada kwadratową podstawę, nadającą stabilności, a wypełnienie z granulatu samoczynnie dopasowuje się do kształtu ciała. Wystarczy, że usiądziesz, a w niemal magiczny sposób puf otuli Cię i przybierze pożądany kształt.

Puf sako Office Basic został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Pokrowiec uszyliśmy z podstawowej tkaniny Basic, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i nieprzepuszczalnością wody. Jest to ortalionowa tkanina, która dobrze znosi wilgoć, dlatego model ten można wystawić na taras, balkon lub podwórze bez obaw, że materiał wchłonie wilgoć z otoczenia. Nawet lekki deszczyk mu nie zaszkodzi.

Miuki Office Basic oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych – wybierz tę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

STANDARDOWO MIUKI OFFICE BASIC SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. ISTNIEJE JEDNAK MOŻLIWOŚĆ USZYCIA PODUCHY Z SUWAKIEM W INNYM KOLORZE - WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ.  W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

SZUKASZ SZEŚCIENNEGO PUFA, A OFFICE WYDAJE SIĘ BYĆ ZBYT DUŻY? W TAKIM RAZIE MOŻE MIUKI  CUBO BASIC ?

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OFFICE'A BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 909,00 zł

Cena promocyjna: 879,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów