pufa sako OFFICE BASIC

Opis

Miuki Office to duży worek sako zaprojektowany z myślą o zastosowaniach biurowych, a jego podstawowym atutem jest wielofunkcyjność. Chociaż rekomendujemy go do biur, nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego również w domu, na przykład przed telewizorem.

Ten puf sako Office posiada kwadratową podstawę, nadającą stabilności, a wypełnienie z granulatu samoczynnie dopasowuje się do kształtu ciała. Wystarczy, że usiądziesz, a w niemal magiczny sposób puf otuli Cię i przybierze pożądany kształt.

Puf sako Office Basic został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Pokrowiec uszyliśmy z podstawowej tkaniny Basic, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i nieprzepuszczalnością wody. Jest to ortalionowa tkanina, która dobrze znosi wilgoć, dlatego model ten można wystawić na taras, balkon lub podwórze bez obaw, że materiał wchłonie wilgoć z otoczenia. Nawet lekki deszczyk mu nie zaszkodzi.

Miuki Office Basic oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych – wybierz tę, która najbardziej przypadnie Ci do gustu.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

STANDARDOWO MIUKI OFFICE BASIC SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. ISTNIEJE JEDNAK MOŻLIWOŚĆ USZYCIA PODUCHY Z SUWAKIEM W INNYM KOLORZE - WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ.  W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

JEŻELI PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY OD RĘKI CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-2 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 75 X 75 X 150 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

619,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako OFFICE BASIC

Więcej widoków