puf office

Puf Office

Największy puf w naszej kolekcji. Doskonały do biura lub do grania na konsoli.

6 tkanin
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Office

Puf Office - duża pufa do biura

Szukasz wygodnego siedziska do biura? Masz dość siedzenia w pracy na krześle? Marzy Ci się komfortowy fotel w gabinecie? Duża pufa Office spełni wszystkie te potrzeby.

W zależności od ustawienia może pełnić funkcję:

- wysokiego, głębokiego siedziska, poduchy na czas relaksu.

Pufa z oparciem do biura

Puf Office zaprojektowaliśmy specjalnie dla osób, które chcą się czuć dobrze w pracy. Jest najbardziej “tęgi” z naszych topowych modeli (pozostałe to puf Lula i puf Jajo). Różni się od nich nie tylko wielkością, ale i kształtem. To trójwymiarowa geometryczna gruszka o podstawie kwadratu. Zapewnia pracownikom możliwość siedzenia jak na wysokim fotelu lub leżenia jak na klasycznym worku sako. Sprawdzi się zwłaszcza w przestrzeniach nowoczesnych, przeznaczonych dla młodego zespołu specjalistów. Zdaje egzamin w otwartej przestrzeni biurowej (open space) i w systemie pracy "hot desk".

Biurowego Miuka polecamy również do firmowych holi, recepcji i pomieszczeń socjalnych.

Duża pufa do pracy i siedzisko dla gracza (gamera)

Puf Office został stworzony z myślą o biurach. Z czasem okazało się, że jest również idealny dla graczy. Doskonale dopasowuje się do ciała. Gamerów zadowoli " kubełkowe" siedzisko biurowego Miuka oraz solidne podparcie dla głowy i lędźwi. Gigantyczna pufa worek pozwoli Ci uniknąć drętwienia nóg podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Łagodnie układające się krawędzie fotela sako i łatwość dostosowania wysokości siedziska zapewniają komfort użytkowania i właściwe krążenie krwi.

Puf Office produkt wyjątkowy

Miuki to polski design w czystej postaci. Pufy do biura i pokoju gracza Office są dostępne w wielu kolorach i rodzajach tkanin. Jako architekci szczególnie dbamy o formę i design naszych produktów. Kupując Miuka, masz pewność stabilnego siedziska. Kwadratowa podstawa fotela solidnie przylega do podłogi w salonie, gabinecie, biurze. Tkaniny pokrowców naszych puf z oparciem są trwałe i łatwe w czyszczeniu. Możesz prać je w pralce. Jeśli znudzi Ci się obicie mebla, zawsze możesz zamówić u nas nowe.

Jak korzystać z pufy worka Office

Jeśli potrzebujesz fotela do pracy, ustaw pufę worek Office na kwadratowej podstawie. Chcesz przez chwilę odpocząć? Połóż puf na jednym z dłuższych boków.

Collection dimensions - icon Office
wymiary pokrowca zewnętrznego
75 x 75 x 150cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
7 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa office
pufa office
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.