pufa sako OFFICE GLOSS


pufa sako OFFICE GLOSS

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni Ikona wysoka-scieralnosc


Poszukujesz wyposażenia biurowego? Pufa, który zastąpi fotele do sali wypoczynkowej? A może chcesz doposażyć hotelowy hall, kawiarnię lub salon spa? W każdym z tych przypadków polecamy puf sako Office, zaprojektowany właśnie z myślą o przestrzeniach biurowych. 

Kwadratowa podstawa zapewnia dużą stabilność, a głębokie siedzisko z wysokim oparciem pozwalają siedzącej osobie na maksymalny relaks. Jeżeli chcesz dopieścić swoich klientów bądź pracowników, zafunduj im Miuka z serii Office.

Ten model został uszyty z tkaniny Gloss, nieco przypominającej materiał Mild.

Jest bardzo miła w dotyku i delikatna, z powierzchnią pokrytą dłuższym, układającym się włosem. Tkanina Gloss delikatnie połyskuje w świetle, co nadaje jej ciekawego efektu wizualnego. Pufy sako Office Gloss możesz zamówić w kilku wersjach kolorystycznych z zamkiem w takim samym lub kontrastującym kolorze – wybór należy do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Zbliżoną w charakterze tkaniną do wersji GLOSS, NIECO MNIEJ POŁYSKLIWĄ  jest tkanina MATT - zachęcamy do obejrzenia: JAJO w wersji MATT

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani uszyciem pufy OFFICE w tej tkaninie - prosimy o kontakt mailowy. 

MOŻEMY Z TEJ TKANINY USZYĆ KAŻDY INNY MODEL. PROSIMY WÓWCZAS O KONTAKT MAILOWY.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OFFICE'A GLOSS NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 219,00 zł

Cena promocyjna: 1 179,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów