pufa sako OFFICE VELVET


pufa sako OFFICE VELVET

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Seria Office powstała z myślą o zastosowaniach biurowych oraz do przestrzeni publicznych. Puf sako Office został tak zaprojektowany, aby pełnił funkcję wygodnego fotela, w którym można się rozsiąść w pozycji, jaka będzie najbardziej Ci odpowiadała. Wysokie, głębokie siedzisko zapewnia zachowanie prawidłowej postawy ciała, a kwadratowa podstawa gwarantuje pełną stabilność pufa.

Chociaż model Office przystosowaliśmy przede wszystkim z myślą o zastosowaniach biurowych, nie oznacza to, że nie można go używać w domu. Wręcz przeciwnie – bardzo dobrze sprawdzi się jako fotel przed telewizor, do kącika bibliotecznego a nawet do playstation!

Pokrowiec uszyty został z tkaniny Velvet typu Alkantara. Jest to materiał przypominający zamsz z widocznym, układającym się kierunkowo krótkim włosem. Materiał ten jest bardzo przyjemny w dotyku, i aż chce się położyć na nim głowę i przytulić, jak do pluszowej maskotki.

Pokrowiec jest zdejmowalny i można go prać w zwykłej pralce. Oferujemy wiele wersji kolorystycznych materiału oraz suwaka – wybór należy do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Jeżeli szukasz pufy OFFICE uszytej z jeszcze milszej w dotyku tkaniny niż velvet, możemy Ci zaproponować wersję GLOSS lub MILD. Obie tkaniny można obejrzeć na przykładzie LULI LINE GLOSS i JAJO MILD

Jeżeli zależałoby Ci na wersji OFFICE GLOSS, lub OFFICE MILD, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OFFICE'A VELVET NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 7.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 219,00 zł

Cena promocyjna: 1 179,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów