pufa sako OFFICE VELVET

Opis

Seria Office powstała z myślą o zastosowaniach biurowych oraz do przestrzeni publicznych. Puf sako Office został tak zaprojektowany, aby pełnił funkcję wygodnego fotela, w którym można się rozsiąść w pozycji, jaka będzie najbardziej Ci odpowiadała. Wysokie, głębokie siedzisko zapewnia zachowanie prawidłowej postawy ciała, a kwadratowa podstawa gwarantuje pełną stabilność pufa.

Chociaż model Office przystosowaliśmy przede wszystkim z myślą o zastosowaniach biurowych, nie oznacza to, że nie można go używać w domu. Wręcz przeciwnie – bardzo dobrze sprawdzi się jako fotel przed telewizor, do kącika bibliotecznego a nawet do playstation!

Pokrowiec uszyty został z tkaniny Velvet typu Alkantara. Jest to materiał przypominający zamsz z widocznym, układającym się kierunkowo krótkim włosem. Materiał ten jest bardzo przyjemny w dotyku, i aż chce się położyć na nim głowę i przytulić, jak do pluszowej maskotki.

Pokrowiec jest zdejmowalny i można go prać w zwykłej pralce. Oferujemy wiele wersji kolorystycznych materiału oraz suwaka – wybór należy do Ciebie.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 100% poliester

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 75 X 75 X 150 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

909,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako OFFICE VELVET

Więcej widoków