pufa OJKO BASIC


pufa OJKO BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Najmniejsza wersja poduchy do siedzenia na podłodze. Chociaż jest niewielka, mogą z niej korzystać i dzieci, i dorośli. Wypełnienie z granulatu gwarantuje komfort, a materiał z którego został uszyty pokrowiec jest przyjemny w dotyku.

Tego typu poduszkę możesz spakować do bagażnika samochodu i zabrać ze sobą na piknik lub kemping, a nawet na plażę lub nad jezioro – nic się jej nie stanie. Poducha Ojko wyposażona jest w okrągły uchwyt ułatwiający przenoszenie. Pokrowiec zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Poducha Ojko zaprojektowana jest z myślą o tym, by można było ją zabrać ze sobą na wyjazd, dlatego pokrowiec uszyliśmy z impregnowanej i wytrzymałej tkaniny Basic typu ortalionowego. Materiał ten jest odporny na zachlapania, można go łatwo czyścić na mokro, a w razie potrzeby wyprać w pralce. Struktura tkaniny jest odporna na przetarcia.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

STANDARDOWO MIUKI OJKO SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. NA ŻYCZENIE MOŻEMY WYKONAĆ JE Z SUWAKIEM W INNYM, WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ KOLORZE. W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OJKO BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

Możliwe do uszycia także w innych tkaninach.

Większym odpowiednikiem OJKO jest OJO.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 ZŁ/1-4 SZTDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 1.1 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: Ø 75 CM

 

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

369,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów