pufa OJKO BASIC

Opis

Najmniejsza wersja poduchy do siedzenia na podłodze. Chociaż jest niewielka, mogą z niej korzystać i dzieci, i dorośli. Wypełnienie z granulatu gwarantuje komfort, a materiał z którego został uszyty pokrowiec jest przyjemny w dotyku.

Tego typu poduszkę możesz spakować do bagażnika samochodu i zabrać ze sobą na piknik lub kemping, a nawet na plażę lub nad jezioro – nic się jej nie stanie. Poducha Ojko wyposażona jest w okrągły uchwyt ułatwiający przenoszenie. Pokrowiec zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Poducha Ojko zaprojektowana jest z myślą o tym, by można było ją zabrać ze sobą na wyjazd, dlatego pokrowiec uszyliśmy z impregnowanej i wytrzymałej tkaniny Basic typu ortalionowego. Materiał ten jest odporny na zachlapania, można go łatwo czyścić na mokro, a w razie potrzeby wyprać w pralce. Struktura tkaniny jest odporna na przetarcia.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

STANDARDOWO MIUKI OJKO SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. NA ŻYCZENIE MOŻEMY WYKONAĆ JE Z SUWAKIEM W INNYM, WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ KOLORZE. W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

JEŻELI PRODUKT NIE JEST DOSTĘPNY OD RĘKI CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-2 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 

pokrycie: 100% poliester

waga: 1.1 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: Ø 75 CM

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

229,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa OJKO BASIC

Więcej widoków