Puf Ojko

Najmniejszy okrągły puf do siadania na podłodze.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Ojko

Ojko - okrągła poduszka do siedzenia

Zobacz najmniejszego "spacerowego" Miuka.

Ojko to poduszka do pokoju zabaw, na taras i do ogrodu. Jest łatwa w czyszczeniu i cudownie chroni przed chłodem. Szeroka paleta kolorów pozwala dobrać siedzisko idealne do wystroju Twojego wnętrza.

Funkcjonalna poduszka - siedzisko

Ojko to mniejsza siostra Ojo, uwielbianej przez dzieciaki poduchy do siedzenia. Idealne siedzisko dla najmłodszych podczas zabaw na podłodze, w ogrodzie, na placu zabaw, nad jeziorem. Może być używana do siedzenia na krześle lub fotelu. Izoluje, poprawia komfort siedzenia. Sprawia, że czytanie, oglądanie telewizji czy granie w planszówki robi się jeszcze przyjemniejsze.

Kolorowa poduszka na taras i do ogrodu

Skąd pomysł na mniejszą wersję Oja? Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. Koło zawsze na czasie, lubiana forma, idealne wyważenie między ergonomią i designem zachęciło nas do jej skalowania. Zestawiając obie wielkości poduch do siedzenia z innymi Miukami, zyskujesz przykuwające uwagę zestawy wypoczynkowe.

Wypełniona granulatem polistyrenowym poduszka do siedzenia jest wygodna i łatwa w utrzymaniu w czystości. Nawet jeśli się zabrudzi, możesz zdjąć pokrowiec i spokojnie uprać go w domowej pralce. Pokrowiec zapinany jest na zamek błyskawiczny.

Poduszka do siedzenia dla dzieci

Zastanawiasz się jeszcze, czy warto zainwestować w okrągłą poduszkę dla dzieci Ojko? To na pewno Cię przekona:

Bezpieczeństwo: Okrągłe poduszki na podłogę są miękkie i elastyczne. Upadek na nie jest mniej bolesny niż na twardą, zimną podłogę.

Wygoda: Poduszki Ojko są miękkie i wygodne. Wyspa komfortu na oceanie podłogi dziecięcego pokoju.

Ozdoba: Minimalistyczne, kolorowe Ojka to designerski dodatek do pokoju dziecka. Pomogą Ci stworzyć przyjazne i komfortowe miejsce do zabawy i odpoczynku.

Multifunkcjonalność: Okrągłe poduszki na podłogę mogą służyć jako miejsce do siedzenia, leżenia lub odpoczynku. To także wygodna podpórka pod plecy podczas czytania lub oglądania filmów.

Zabawa: Dzieciaki uwielbiają skakać i bawić się na naszych poduchach.

Edukacja: Przyjemność poznawania kolorów i nauki liczenia. Rozwijanie zmysłu technicznego i wyobraźni przestrzennej przy “budowaniu” fortec i wież z poduszek.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
1,1 kg
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
⌀ 75 cm
kolekcja_puf_OJkO_5@3x
kolekcja_puf_OJkO_3@3x
kolekcja_puf_OJkO_4@3x
kolekcja_puf_OJkO_6@3x
kolekcja_puf_OJkO_5@3x
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.