pufa OJO BASIC


pufa OJO BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

A może zamiast tradycyjnego pufa – poducha? Ojo to duża, okrągła poducha do siedzenia na podłodze. Wypełnienie z granulatu izoluje od zimna i dodaje podusze miękkości. Ojo warto zabrać ze sobą na piknik lub na plac zabaw – dla ułatwienia przenoszenia wyposażona w okrągły uchwyt. Poducha ta jest propozycją dla dorosłych i dla dzieci – jest kompaktowa, wygodna i miła w dotyku. Zamawiając kilka takich poduch, możesz wykorzystać je do stworzenia kącika wypoczynkowego w salonie.

Basic jest impregnowaną tkaniną o zwiększonej odporności na wodę i zabrudzenia. Worki sako, pufy i poduszki wykonane z tego materiału mogą być wykorzystywane w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko zachlapania lub zawilgocenia np. w kawiarniach, salonach spa, czy nawet na zewnątrz, podczas ładnych dni. Materiał ten nie jest jednak odporny na deszcz, dlatego poduchy Ojo nie należy zostawiać na zewnątrz.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

STANDARDOWO MIUKI OJKO SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. NA ŻYCZENIE MOŻEMY WYKONAĆ JE Z SUWAKIEM W INNYM, WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ KOLORZE. W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU OJO BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

Możliwe do uszycia także w innych tkaninach.

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - 30 ZŁ/1-2 SZT

pokrycie: 100% poliester

waga: 2.3 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: Ø 105 CM

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

339,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów