Puf Ojo

Duża, okrągła poducha do siedzenia na podłodze. Wypełnienie izoluje od zimna. Idealna na piknik, kamping czy taras.

3 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Ojo

Okrągła poducha do siedzenia Ojo dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność i prostotę.

Ojo - kategoria poduch do zadań specjalnych

Okrągła pufa - poducha sprawdzi się, gdy będziesz potrzebować szybko zaaranżować wygodne miejsce do siedzenia. Może być używana jako dodatkowe siedzisko podczas imprez. Wybrana w ciekawym kolorze lub wzorze będzie atrakcyjnym elementem wystroju, jako poduszka dekoracyjna.

Poduszka Ojo sprawdza się jako miejsce do relaksu np. podczas czytania książki lub słuchania muzyki. A kiedy Ty będziesz odpoczywać, kilka poduch w pokoju obok może stać się miejscem do zabawy i ćwiczeń równowagi dla najmłodszych.

Okrągła poducha do domu i ogrodu

Oja przydają się w przedszkolnych i szkolnych salach zabaw. Rozwiążą problem braku krzeseł w muzeum, bibliotece, świetlicy - wszędzie tam, gdzie można siedzieć na podłodze. Dzięki soczystym kolorom pięknie będą wyglądały na kamiennych i drewnianych ławach w ogrodzie. Dzięki nim spokojnie będziesz siadać na drewnianym tarasie czy molo. Lekkie i poręczne uprzyjemnią piknik i dzień spędzony na plaży. Warto je spakować do samochodu wybierając się na biwak pod namiotem. Ponieważ mogą pełnić wiele funkcji, pozwolą Ci ograniczyć bagaż. Potrzebujesz okrągłej poduszki w mniejszym rozmiarze? Zobacz nasze Ojko, poduszkę do siedzenia.

Ojo-produkt nie tylko dla maluchów

Poducha do siedzenia Ojo to siedzisko, które doceni każdy, od przedszkolaka w górę. Izoluje od zimna i wilgoci. Poprawia komfort siedzenia na podłodze. Kładąc poduchę na poduchę, nie musisz obawiać się wyziębienia nawet w chłodne dni. Potrzebujesz miejsca dla większej liczby osób? Rozrzuć poduchy i zaproś bliskich i znajomych do wspólnego spędzania czasu przy grach planszowych czy puzzlach.

Nie masz miejsca na przechowywanie "stadka" Miuków? Pomyśleliśmy o tym! Metalowe kółko wszyte w okrągłą poduszkę ułatwia przenoszenie i umożliwia powieszenie jej na ścianie.

Jak dobrać poduchę do siedzenia dla dziecka?

Szukasz okrągłej poduchy do siedzenia dla dziecka, zwróć uwagę na kilka rzeczy:

Wielkość: upewnij się, że poducha jest odpowiednia dla wieku i wielkości młodego człowieka. Poduchy Ojo zaprojektowaliśmy z myślą o chodzących, pełnych energii osobach, od 3 roku życia w górę. Wielkość i waga poduch pozwalają na ich swobodne przenoszenie, chwytanie, ciągnięcie nawet przez maluchy.

Materiał: poducha powinna być wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów. Musi być odporna na wodę i zabrudzenia. Łatwo się czyścić.

Czystość: poducha powinna być łatwa do utrzymania w czystości, dlatego Ojo ma zdejmowany pokrowiec, który możesz spokojnie wyprać w pralce.

Wypełnienie: siedzisko dla dziecka musi być miękkie i dostosowywać się do pozycji. Granulat polistyrenowy jako wypełnienie sprawdza się w tej roli znakomicie.

Funkcjonalność: upewnij się, że poducha jest wygodna dla dziecka. Wpadnij do naszej pracowni i sprawdź na miejscu, jaki komfort zapewniają Miuki.

Design: wygląd poduchy ma znaczenie. Okrągła poducha do siedzenia Ojo jest dostępna w wielu kolorach, ale pamiętajmy o najważniejszym - w naszej pracowni można uszyć poduchę Ojo w każdej dostępnej tkaninie tapicerskiej. Bez trudu wybierzesz taką, która pasuje do wystroju pokoju dziecka i jego indywidualnych potrzeb.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
2,3 kg
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
⌀ 105 cm
kolekcja_miuki_OJO_4@3X
PUF_OJO_1@3X
PUF_MIUKI_OJO_2@3X
puf_miuki_OJO_3@3X
kolekcja_miuki_OJO_4@3X
PUF_OJO_1@3X
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.