pufa sako PAAR BASIC


pufa sako PAAR BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Co jest lepsze od jednego pufa? Dwa pufy! Albo jeden duży, na którym wygodnie usiądą dwie, a nawet trzy osoby. I właśnie taka myśl przyświecała nam podczas projektowania pufa sako Paar  dla… par.

Jest to rozwiązanie do domowego salonu gdzie, zamiast kanapy można umieścić jedną, dużą poduchę i korzystać ze wszystkich plusów posiadania ogromnego worka pufa sako. Ustawiony pod ścianą i złamany na pół będzie pełnił funkcję wygodnej kanapy lub sofy dla dwóch osób; a położony na płasko stanie się materacem, na którym można nawet przespać noc, więc może także pełnić rolę dodatkowego łóżka dla gościa. Możliwości jest wiele i tylko jedno rozwiązanie: Miuki Paar Basic.

Tkanina Basic jest gładką, przyjemną w dotyku tkaniną przypominającą ortalion. Została dodatkowo zaimpregnowana, dlatego nie chłonie wody, jeżeli przypadkiem wyleje się na nią płyn – spływa po powierzchni, nie wsiąkając w materiał.

Puf Paar Basic oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

STANDARDOWO MIUKI PAAR BASIC SZYJEMY Z SUWAKIEM W KOLORZE TKANINY. ISTNIEJE JEDNAK MOŻLIWOŚĆ USZYCIA PODUCHY Z SUWAKIEM W INNYM, WYRÓŻNIAJĄCYM SIĘ KOLORZE.  W TAKICH PRZYPADKACH PROSIMY O KONTAKT MAILOWY.

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach. Na przykład w wersji  ZIP

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU PAAR BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 9.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 190 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 059,00 zł

Cena promocyjna: 1 009,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów