Puf Paar

Puf Paar

Ogromna poducha do siedzenia - także dla dwojga.

2 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Paar

Poducha do siedzenia Paar dla...par to olbrzymia poducha, która sprzyja bliskim kontaktom. Możesz używać jej na dwa sposoby:

- jako sofę, wystarczy, że "złamiesz" poduchę na pół i oprzesz o ścianę, i jako wielki materac, rozległą "wyspę relaksu" w Twoim domu

Poducha do siedzenia (i nie tylko)

Model Miuki Paar to pufa poducha, która pełni wiele funkcji. Prosty, uniwersalny, prostokątny kształt daje wiele możliwości zastosowania. Nie tylko w domu, ale i na tarasie czy w ogrodzie.

Poducha XXL do salonu

Tak jak inne nasze produkty, poducha Paar jest mobilna. Bez trudu przeniesiesz ją z miejsca na miejsce. Ty wybierasz, gdzie chcesz oglądać film czy rozmawiać z przyjaciółmi. Głębokie siedzisko i wysokie, szerokie oparcie sprawiają, że trudno o wygodniejszy mebel. Poduchę do siedzenia XXL wypełniamy styropianowym granulatem, który idealnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia komfort siedzenia nawet trzem osobom jednocześnie.

Paar dla par - sofa z funkcją spania

Szukasz awaryjnego łóżka do pokoju gościnnego? Zamiast tradycyjnej sofy rozkładanej wybierz poduchę pufa Paara. Jego wymiary zapewnią odpoczynek Twoim gościom. W dzień przechowasz ją pod jedną ze ścian, jako siedzisko.

Wygodna poducha dla młodych

Lubisz zmiany? W naszej pracowni możesz zamówić Paara w różnych pokrowcach. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, możemy uszyć dodatkowe obicie, w który "przebierzesz" Miuka. Tkaniny, z których szyjemy nasze produkty, są odporne na brud. Jeśli jednak przyjdzie Ci ochota uprać Paara, wystarczy wrzucić pokrowiec od pufa-poduchy do pralki.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
10 kg
Puf Paar
Puf Paar
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.