pufa sako PAAR ZIP


pufa sako PAAR ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Wielki prostokątny puf, na którym można swobodnie się wyłożyć – taki właśnie jest model Miuki  Paar. To domowy puf, pełniący funkcję kanapy, sofy lub łóżka, ale najlepsze jest to, że swobodnie zmieszczą się na nim 2 osoby, a nawet 3. Puf sako Paar jest stworzony dla rodzin.

Miękki granulat sam dopasowuje się do pozycji ciała, a głębokie siedzisko i wysokie, szerokie oparcie sprawią, że trudno o wygodniejszy mebel. W razie potrzeby worek sako może pełnić funkcję kanapy, materaca, a nawetdodatkowego łóżka dla gościa.

Miuki Paar to poducha wypełniona granulatem, zabezpieczona pokrowcem zapinanym na suwak. Pokrowiec możesz zdjąć i uprać w pralce. Do uszycia tego modelu użyliśmy szarej, tapicerskiej tkaniny ZIP, która jest gruba i bardzo trwała, a jednocześnie przyjemna w dotyku.

Pufę Paar szyjemy z szarym lub kolorowym suwakiem, wyróżniającym się i stanowiącym subtelny akcent na tle szarej tkaniny. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość materiału, jest to więc model polecany wszędzie tam, gdzie puf może być wystawiony na ryzyko uszkodzenia.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

Jeżeli wydaje Ci się, że puf PAAR ma zbyt duże gabaryty, może alternatywą okaże się na przykład uszyta w tej samej tkaninie LULA LINE ZIP

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTY JEST PAAR ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 87% POLIESTER. 13% BAWEŁNA

WAGA: 10.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 190 X 150 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 539,00 zł

Cena promocyjna: 1 489,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów