pufa sako PAAR ZIP


pufa sako PAAR ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Wielki prostokątny puf, na którym można swobodnie się wyłożyć – taki właśnie jest model Miuki  Paar. To domowy puf, pełniący funkcję kanapy, sofy lub łóżka, ale najlepsze jest to, że swobodnie zmieszczą się na nim 2 osoby, a nawet 3. Puf sako Paar jest stworzony dla rodzin.

Miękki granulat sam dopasowuje się do pozycji ciała, a głębokie siedzisko i wysokie, szerokie oparcie sprawią, że trudno o wygodniejszy mebel. W razie potrzeby worek sako może pełnić funkcję kanapy, materaca, a nawetdodatkowego łóżka dla gościa.

Miuki Paar to poducha wypełniona granulatem, zabezpieczona pokrowcem zapinanym na suwak. Pokrowiec możesz zdjąć i uprać w pralce. Do uszycia tego modelu użyliśmy szarej, tapicerskiej tkaniny ZIP, która jest gruba i bardzo trwała, a jednocześnie przyjemna w dotyku.

Pufę Paar szyjemy z szarym lub kolorowym suwakiem, wyróżniającym się i stanowiącym subtelny akcent na tle szarej tkaniny. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość materiału, jest to więc model polecany wszędzie tam, gdzie puf może być wystawiony na ryzyko uszkodzenia.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU.

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTY JEST PAAR ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY CI WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 60 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 10 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 190 x 150 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 259,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów