Cubik Basic
Wybrany kolor: Fuksja

Opis produktu

Pufy Cubik Basic

Mówią, że małe jest piękne. Oczywiście że tak. Piękne, a w dodatku funkcjonalne i kompaktowe. Pufy sako z linii Cubik charakteryzują się niewielkimi wymiarami i prostopadłościennym kształtem. To najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń takich jak poczekalnie, gdzie chcemy umilić czas oczekującym osobom. Możesz ustawić obok siebie kilka pufów Cubik i nie zajmą one tak dużo miejsca, jak większe modele. Cubik to puf wypełniony granulatem, na którym można wygodnie przysiąść.

Model Cubik Basic został obszyty impregnowaną tkaniną Basic, w dotyku przypominającą ortalion. Jest wodoodporna i łatwa w czyszczeniu. Zdejmowalny pokrowiec możesz wyprać w pralce, a po wysuszeniu ponownie założyć na poduchę. Pokrowiec z tkaniny Basic polecamy do miejsc o zwiększonej wilgotności powietrza – czyli na przykład do ogrodu, na taras albo do sauny lub salonu odnowy biologicznej. Miuki Cubik Basic dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
2 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
45 x 45 x 45cm
puf cubik

Właściwości pokrowca

Tkanina Basic

Tkanina Basic, to tkanina impregnowana, wododporna. Ten typ tkaniny często nazywamy potocznie ortalionem.

Tkanina ma odpowiednią dobraną gramaturę i jest wytrzymała, nie ulega przetarciom przy dłuższym użytkowaniu. Basic dostępny jest w kilkunastu wyrazistych wersjach kolorystycznych. Tkanina dzięki impregnacji, może być używana nie tylko w domu czy biurze, ale także na tarasie i w ogrodzie. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji. Pokrowiec uszyty z tej tkaniny można swobodnie prać w pralce.

Atest Instytutu PZH - Basic
Atest Instytutu PZH
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
100% Poliester
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic
tkanina basic
tkanina basic
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic

Zobacz również