Jajo Animalia.Velvet
Wybrany kolor: Velvet #1

Opis produktu

Pufy Jajo Animalia Velvet

Puf Jajo Animalia Velvet. Nie sposób sfotografować i pokazać jego charakter. Wije się, tu się chowa, tam odkrywa swoje uroki. Jest tak miękkie i delikatne, że nie sposób tego opisać słowami, a tym bardziej zdjęciem. Kolor choć niezwykle intensywny, raz znika pod wpływem błysku światła, raz się pojawia w cieniu i pokazuje swoje wyjątkowe oblicze. Wzory Emmy Shipley urzekają egzotyką, żywymi kolorami. Jej projekty pozwalają przenieść się na chwilę w sam środek dzikiej dżungli.

Tkanina, na którą naniesiono techniką druku rysunki artystki, jest tkaniną typu velvet. Poducha jest aksamitna w dotyku, niezwykle miła do wtulenia się z dobrą lekturą w ręku. Na Jaju możemy usiąść z laptopem, ale także, położyć się i przyciąć krótką drzemkę. Idealna dla nastolatków do bujania w obłokach ...albo internecie :)

Pokrowiec pufa jest zdejmowany i możemy swobodnie prać go w pralce pod warunkiem, że odwrócimy go na lewą stronę i ustawimy delikatny program. Przeznaczenie: do wnętrz prywatnych.

Sercem pufa jest lekki biały granulat. Granulat traci swoją objętośc podczas użytkowania i należy go uzupełniać.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Animalia Velvet

Tkaninę Animalia Velvet nie sposób sfotografować i pokazać jej charakter. Wije się, tu się chowa, tam odkrywa swoje uroki. Jest tak miękka i delikatna, że trudno to opisać słowami i wcale nie łatwiej zdjęciem. Kolor choć niezwykle intensywny, raz znika pod wpływem błysku światła, raz się pojawia w cieniu i pokazuje swoje wyjątkowe oblicze. Wzory Emmy Shipley urzekają egzotyką, żywymi kolorami. Jej projekty pozwalają przenieść się na chwilę w sam  środek dzikiej dżungli. 

Tkanina, na którą naniesiono techniką druku rysunki artystki, jest tkaniną typu velvet. Poducha jest aksamitna w dotyku, niezwykle miła, do wtulenia się z dobrą lekturą w ręku.

Przeznaczenie: do przestrzeni prywatnych.

Prać w 30°
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również