pufa-sako-miuki-jajo-mild-09
pufa-sako-miuki-jajo-mild-zielony_butelkowy
pufa-sako-miuki-jajo-mild-01
pufa-sako-miuki-jajo-mild-08
pufa-sako-miuki-jajo-mild-02
pufa-sako-miuki-jajo-mild-03
pufa-sako-miuki-jajo-mild-04
pufa-sako-miuki-jajo-mild-05
pufa-sako-miuki-jajo-mild-06
pufa-sako-miuki-jajo-mild-07
pufa-sako-miuki-jajo-mild-09
pufa-sako-miuki-jajo-mild-zielony_butelkowy
Jajo Mild
Wybrany kolor: Butelkowa zieleń

Opis produktu

Pufy Jajo Mild

Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji usiąść na pufie Jajo, zaręczamy, że niewiele jest zwykłych, codziennych przyjemności, które można byłoby do tego porównać.

Jajo to nasza wiodąca seria puf, dostępnych w odmiennych wersjach kolorystycznych, z wykorzystaniem różnych tkanin, nadających podstawowemu pufowi wyróżniającego się wyglądu i nieco innych właściwości. Aby dać naszym klientom swobodę wyboru, przygotowaliśmy wiele modeli miuka Jajo.

W tej wersji wykorzystaliśmy bardzo przyjemną w dotyku tkaninę Mild, od której wzięła się nazwa pufa Miuki Jajo Mild. Materiał ten charakteryzuje się długim, układającym się wzdłuż włosem, nieco podobnym do sierści krótkowłosego kota. Dlatego ten puf może być nie tylko siedziskiem, ale również domowym pluszakiem-przytulakiem.

Pufy sako jajo Mild dostępne są w kilkunastu soczystych kolorach, które możesz dobrać tak, aby pasowały na przykład do koloru ścian, albo twojego charakteru.

Puf Miuki wypełniony jest granulatem, dlatego tak wspaniale dopasowuje sie do naszego ciała. Granulat z czasem traci swoją objętość i należy go uzupełniać.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Mild

Tkanina Mild to wysokiej jakości tkanina tapicerska z krótkim włosem. Nazywana pluszem, aksamitem jest niezwykle miła w dotyku, jest matowa, nie ma wyraźnego połysku. Runo tkaniny z krótkim włosem nadaje meblom elegancji i wyjątkowego charakteru.

Mild jest trwałą tkaniną, mocny zwarty podkład stabilizuje ją i powoduje, że jest odporna na rozerwania. Miuki w tkaninie mild to niezwykłe domowe pluszaki - przytulaki.

Mild i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
96% Poliester; 4% Bawełna
kolornik tkaniny mild
kolornik tkaniny mild

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również