pufa-sako-miuki-jajo-stone-05
pufa-sako-miuki-jajo-stone-01
pufa-sako-miuki-jajo-stone-02
pufa-sako-miuki-jajo-stone-03
pufa-sako-miuki-jajo-stone-04
pufa-sako-miuki-jajo-stone-05
Jajo Stone
Wybrany kolor: Czarny

Opis produktu

Pufy Jajo Stone

Worek sako Jajo Stone to bardzo wygodny puf wypoczynkowy do domu, biura lub ogrodu. Jajo jest pufem o klasycznym kształcie, dopasowującym się do pozycji ciała. Możesz go używać jako fotela, leżanki lub poduszki rehabilitacyjnej. Możesz go postawić w salonie przed telewizorem, w sypialni obok łóżka, możesz go też zabrać ze sobą na plażę lub do lasu, by tam na łonie natury oddać się relaksowi. Puf wydaje się duży, ale jest łatwy w transporcie i lekki, a samo czyszczenie materiału również nie sprawia problemu – zdejmowany pokrowiec można uprać w pralce.

Jajo to model produktu, natomiast stone oznacza rodzaj tkaniny, z jakiej został wykonany worek sako.

Stone jest tkaniną mającą w składzie 85% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, co sprawia, że uzyskuje ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd. Wizualnie przypomina kamień lub beton. Świetnie będzie pasować do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz opartych o styl industrialny.

Jeśli chciałbyś w tej tkaninie uszyć inny model pufa a nie znalazłeś go w naszym sklepie. Nie ma problemu. Napisz lub zadzwoń do nas. Pamiętaj ,że jesteśmy manufakturą. Uszyjemy dla Ciebie, każdy puf w każdej tkaninie!

Nasze pufy są wypełnione lekkim granulatem i od czasu do czasu wymagają uzupełniania.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Stone

Tkanina tapicerska Stone, to tkanina “spierana z kamieniami”.

Tkanina przechodzi wstępny  proces spierania koloru, w celu uzyskania niezwykłego i niepowtarzalnego efektu spranej bawełny. Dzięki temu procesowi na tkaninie pojawiają się charakterystyczne przebarwienia w formie mniej bądź bardziej widocznych “marmurowych  żyłek”. Tkanina jest trwała dzięki swojej gramaturze i klasycznemu płóciennemu splotowi. Jest ascetyczna i surowa w odbiorze. Posiada ciekawą stonowaną kolorystykę. Idealna dla miłośników naturalnych materiałów i powściągliwych kolorów. Architekci lubią ją stosować jako element wnętrz w stylu  prowansalskim, skandynawskim, oraz do przestrzeni loftowych.

Stone i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
Naturalne włókno
85% Bawełna 15% Poliester
kolory tkaniny STONE
kolory tkaniny STONE

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również