Lazy 130 Giardino#2
Wybrany kolor: Marine

Opis produktu

Pufy Lazy 130 Giardino #2

Kolekcja Lazy powstała z myślą o cieple, wakacjach i letnich popołudniach na tarasie. W całej kolekcji znajdziemy dwie duże pufy o sprecyzowanym kształcie, wypełnione na tyle mocno, że przestają być luźnymi workami sako. Pełniejsze są stabilniejsze i mniej się zapadają, są bardziej przewidywalne dla użytkownika.

Puf Lazy 130 posiada rozległe siedzisko i niskie podparcie pod plecy. Siadając głębiej możemy zająć pozycję z mocno podpartymi pionowo plecami a rozciągając się możemy układać się w różnych pozycjach, przyjmując niższe mniej formalne relaksujące formy wypoczynku. Puf jest na tyle długi, że pozwala swobodnie podwinąć nogi i ułożyć się wygodnie do czytania, oglądania czy krótkiej drzemki. Do pełnego relaksu przyda się podusia – w naszym zestawie jest gratis.

Pamietajmy! puf jest wypełniony granulatem, który podczas użytkowania zmienia swoją objętość. Okresowo puf trzeba dopełniać. Informacje dotyczące granulatu znajdziesz tutaj: granulat

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
9,7 kg
Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
130x100x35 cm
puf miuki lazy 110
puf miuki lazy 110

Właściwości pokrowca

Tkanina Giardino #1

Tkanina Giardino # 2, jest tak jak w pozostałych produktach w kolekcji Giardino, tkaniną tapicerską z Włoch. Ten żakard posiada charakterystyczny wzór w dużą jodłę. Tkanina ma wysoką gramaturę jest mocna i odporna na zabrudzenia. Materiał również nie płowieje na słońcu. Jest tkaniną odporną na chlor z wody basenowej oraz na wodę morską. Materiał ten nie chłonie płynów, więc łatwo pozbyć się z niego przypadkowych plam. Puf nie będzie jednak wodoszczelny, szybko wyschnie na słońcu, ale długie deszczowe dni powinien spędzać pod zadaszeniem. Woda deszczowa zebrana w zagłębieniu tkaniny może przeniknąć do środka. Na naszej stronie występują trzy kolory, jeśli interesowałyby Cię inne odcienie skontaktuj się z nami.

Prać w 30°
Tkanina outdorowa
Kolor odporny na słońce
Odporny na pleśń
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz również