Puf Lazy 130

Mebel domowy i mebel  tarasowy. Wymarzony do strefy relaksu.

4 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Lazy 130

Szukasz siedziska na taras, basen, pokład jachtu czy houseboata? Nasz leniwy puf Lazy został stworzony po to, by na nim wypoczywać.

Wygodne siedzisko na taras

Puf Lazy 130 ma rozległe siedzisko i niskie podparcie pod plecy. To bardziej leżanka niż fotel. Jego solidnie wypełniona granulatem podstawa przyjemnie ugina się pod ciężarem ciała. Miękkie wezgłowie pozwala wtulić głowę, by spać lub w letargu marzyć o niebieskich migdałach. Zadbaliśmy też o to, by siedzisko tarasowe było mobilne. Oparcie Miuka ma wszyte ucho, które ułatwia jego przesuwanie.

Lazy 130 świetnie pasuje do innego Miuka z tej kolekcji kwadratowego pufa Lazy 80. Zestawiając oba meble tarasowe, wydłużysz leżankę lub/i zyskasz poręczny stolik. Do pełnego relaksu przyda się podusia – w naszym zestawie jest gratis.

Mebel wypoczynkowy do domu i ogrodu

Obszycie puf z kolekcji Lazy było wyzwaniem. Nasze pufy nie tylko świetnie wyglądają. Są dostosowane do warunków, w których będą stały. Kolory outdoorowych Miuków nie blakną pod wpływem promieni UV. Zastosowane tkaniny szybko schną. Nie chłoną płynów. Są odporne uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu, a jednocześnie miłe w dotyku.

Pufy do domu, biura, instytucji kulturalnej są obszyte materiałami tapierskimi - typowo wnętrzarskimi. Mają ciekawe faktury i kolory. Podobnie jak ich "podwórkowe" rodzeństwo, możesz je prać w pralce. Żeby dowiedzieć się jak, przeczytaj nasz artykuł o czyszczeniu puf.

Pufa na taras - co powinieneś wiedzieć

Jaki puf outdoorowy na taras wybrać? Zależy:

Wymiar tarasu. Duże siedziska na taras wymagają sporo miejsca. Jeśli nie dysponujesz rozległą przestrzenią na tarasie, wybierz siedzisko wypoczynkowe Lazy 110 z podnóżkiem Lazy 80

Przeznaczenie pufa tarasowego. Szukasz mebla outdoorowego na przydomowy taras, na działkę, leżanki na jacht czy houseboata? Potrzebujesz wygodnego fotela do ogrodu? Kolekcja Lazy w outdoorowych tkaninach będzie idealna. Masz do wyboru Lazy 130, Lazy 110 lub Lazy 80

Jeśli jednak chcesz zakupić meble ogrodowe do przestrzeni publicznej zobacz nasz niezniszczalny puf outSITe

Design. Rodzina Miuków Lazy dostępna jest w wielu wersjach. Jeżeli nie znajdziesz pufa tarasowego Lazy w odpowiedniej tkaninie, skontaktuj się z nami. Możemy uszyć pokrowiec na pufa tarasowego z jednej z wielu tkanin dostępnych w naszej pracowni.

Funkcjonalność. Wszystkie meble, które wprowadzamy do sprzedaży, spełniają wyśrubowane normy jakości i są praktyczne. Oznacza to, że łatwo się je przenosi i czyści.

Odporność na warunki atmosferyczne. Zależnie od przeznaczenia nasze meble wypoczynkowe na taras "ubieramy" w odpowiednie tkaniny.

Wymiary fotela ogrodowego Lazy 130

Lazy 130 to siedzisko ogrodowe sporych rozmiarów. Puf ma długość 130 cm, wysokość całkowitą 80 cm. Wysokość siedziska wynosi 35 cm.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection weight - icon
Waga z wypełnieniem
9,7 kg
Collection dimensions - icon
Wymiary pokrowca
130x100x35 cm
puf miuki lazy 110
puf miuki lazy 110
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.