Lula Line Pepitka
Wybrany kolor: Czarny/Brązowy

Opis produktu

Pufy Lula Line Pepitka

Usiądź wygodnie i rozkoszuj się chwilą wytchnienia. Pufy Lula Line oferują komfort wypoczynku nieporównywalny z innymi meblami. Jest to mebel typu „kilka w jednym”, gdyż z jednego worka sako możesz zyskać zarówno wygodną leżankę, materac, jak i fotel lub sofę. Wszystko zależy od tego, jak go uformujesz. Granulowane wypełnienie pufa samo dopasowuje się do kształtu i pozycji ciała, oferując niepowtarzalne wrażenia zmysłowe.

Czy zdarzyło ci się kiedyś usnąć w fotelu, bo było ci tak przyjemnie i wygodnie? Na pufie możesz się zdrzemnąć, nie ryzykując bólu kręgosłupa ani zdrętwiałego karku.

Lula Line to zmodyfikowana wersja pufa Lula. Różni się wykończeniem: brak zaokrąglonych rogów, brak metalowego kółka oraz zamek błyskawiczny przeniesiony na krawędź.

W tym modelu wykorzystaliśmy tkaninę Pepitka. Jej charakterystyczną cechą jest wzór w „małą kratkę”. Materiał jest gruby i mięsisty, odporny na przetarcia oraz uszkodzenia, łatwy w praniu i utrzymywaniu w czystości. Polecamy zwłaszcza do pomieszczeń, z których korzysta wiele osób.

Jeśli chciałbys zamówić w tej tkaninie inny puf i nie znalazłeś go na naszej stronie. napisz do nas. Jesteśmy manufakturą uszyjemy go dla Ciebie.

Pamiętajmy, że pufy z granulatem po jakimś czasie tracą swoja objętość i należy je uzupełniać.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula line
pufa lula line

Właściwości pokrowca

Tkanina Pepitka

Pepitka, to tkanina tapicerska z delikatną fakturą i drobną charakterystyczną krateczką. Tkanina jest matowa w odbiorze, nie ma połysku. Wzór jest na tyle drobny, że z odległości zlewa się w delikatny gładki kolor. Pepitka najbardziej czytelna jest przy dużych kontrastach jak czarno-biały wzór, natomiast  dostępna jest także w kilku delikatnych odcieniach, szarości, beżu i turkusu.

Prać w 30°
100% Poliester

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również