Lula Line Wool
Wybrany kolor: Grafit

Opis produktu

Pufy Lula Line Wool

Jeżeli jesteś fanem lub fanką minimalizmu, lubisz odcienie szarości i zależy ci na zakupie pufa, który będzie oferował sporo możliwości, zwróć uwagę na ten model.

Lula Line to poducha z miękkim wypełnieniem granulowanym, które dopasowuje się do sylwetki i pozycji ciała. W zależności od tego, jak ułożysz pufa, możesz z niego zrobić materac, leżankę lub fotel… albo na przykład bazę na wojnę na poduszki z dziećmi. Nic cię nie ogranicza. Ten model nie ma zaokrąglonych rogów ani metalowego uchwytu, jak w przypadku podstawowej wersji Lula. Dodatkowo przenieśliśmy suwak na krawędź, aby go wizualnie wydobyć.

Miuki Lula Line Wool powstał dla miłośników tkanin naturalnych.

Wool to miękka, ciepła i gruba tkanina wełniana, idealna na chłodne jesienne i zimowe wieczory. Pokrowiec dostępny jest w kilku odcieniach szarości,z zamkiem w takim samym lub wyróżniającym się kolorze. Pokrowiec wykonany jest z 70% wełny.

Pamiętajmy, że nasz wełniany ciepły puf jest wypełniony lekkim granulatem, który z czasem trzeba będzie uzupełnić.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula line
pufa lula line

Właściwości pokrowca

Tkanina Wool

Tkanina tylko dla prawdziwych amatorów naturalnych włókien. Tkanina Wool to miękka, ciepła tkanina wełniana, idealna na chłodne jesienne i zimowe wieczory. Pamietajmy jednak, że lubi podgryzać! Pokrowiec dostępny jest w kilku odcieniach szarości. Często na życzenie klienta wszywamy suwak w kolorze, tylko detal, ale niezwykle wybija się na tle szarości i nadaje indywidualny charakter pufie.

Puf uszyty z tkaniny Wool może posiadać świadectwo trudnozapalności wg norm pn-en1021-1:2014-12 i pn-en 1021-2:2014-12. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy, bądź telefoniczny.

Prać w 30°
70% Wełna, 30% Poliester
Możliwa wersja trudnopalna

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również