60
Lula Line Zip
Wybrany kolor: Szary z Czerwonym Suwakiem

Opis produktu

Pufy Lula Line Zip

Każdy puf jest inny i wyjątkowy. Nawet jeżeli modele pochodzą z tej samej linii, różnią się szczegółami, kolorystyką i materiałem. Miuki Lula do duża prostokątna, wielofunkcyjna poducha dla dorosłych i dla dzieci.

Wersja Lula Line została nieco zmieniona, nie posiada zaokrąglonych narożników, ani metalowego kółka, za to suwak został wydobyty na krawędź, tak aby pełnił funkcję dekoracyjną i nadawał pufowi charakteru.

Suwak możesz zamówić w wersji kolorystycznej jaka ci się podoba, kontrastującej lub współgrającej z szarym kolorem pokrowca. Dzięki wypełnieniu z granulatu, puf Lula dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji, jaką chcesz zająć, a ponadto można go łatwo kształtować na własne potrzeby np. Nadając podusze cech fotela albo materaca.

Wersja miuka Lula Line Zip uszyta jest z z szarej, melanżowej, grubej, bardzo trwałej i gładkiej w dotyku tkaniny tapicerskiej o wzmocnionej strukturze, a to sprawia że puf ten polecany jest szczególnie tam, gdzie z siedziska może korzystać więcej osób np. W biurach, poczekalniach, salonach spa czy hotelach. Materiał jest odporny na przetarcia i uszkodzenia.

Nasze Miuki są wypełnione granulatem i z czasem będą wymagały dopełnienia.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula line
pufa lula line

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również