Lula Gooski
Wybrany kolor: Gooski #1

Opis produktu

Pufy Lula Gooski

Znaleźliśmy gąski Marysi i wcale ich nie zjadł lis, tylko są u nas. Zaczarowane, kolorowe chodzą po naszym pufie. Trochę smutne, trochę wzruszające i tak urocze, że każdy chciałby je przygarnąć pod swoją strzechę. Poducha Lula Gooski choć wygląda na lnianą, dość surową w wyrazie jest bawełniana i miła w dotyku. Dla miłośników zwierząt, naturalnych tkanin, sentymentalnych wzorów, ciepłych wnętrz.

Jak każda Lula, puf ten oferuje całą gamę form siedzenia i leżenia. Siadając na dłuższym szwie możemy usiąść jak na komfortowej leżance. Na płasko przyciąć drzemkę lub poczytać z maluchem książki. Puf złamany przy ścianie okaże się wygodną sofą.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic

Właściwości pokrowca

Tkanina Gooski

Tkanina z Wielkiej Brytanii, której użyliśmy na pufa Lula Gooski ma naturalny kolor lnu, choć lnem nie jest. Jest 80 % bawełną z dodatkiem poliestru i wysokiej jakości tkaniną tapicerską. Pokrowiec możemy zdjąć i uprać w pralce, przewracając go na lewą stronę. Ustawiamy program na delikatne pranie i wirowanie - gotowe. Jeśli nie akceptujemy charakteru pomiętej bawełny, po praniu możemy pokrowiec uprasować.

80% Bawełna; 20% Poliester
Prać w 30°
Naturalne włókno

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również