Lula Len
Wybrany kolor: Naturalny

Opis produktu

Pufy Lula Len

Duża, wygodna, multifunkcjonalna i przyjemna w dotyku poducha to wybór polecany osobom, ceniącym sobie meble zapewniające komfort pracy i wypoczynku nieporównywalny z innymi produktami. Żaden fotel nie da ci tego, co ten puf. W zależności od ułożenia może pełnić funkcję głębokiego fotela, sofy, leżanki lub materaca.

Polecany jest też jako poducha rehabilitacyjna, gdyż uwalnia mięśnie i zapewnia wygodną pozycję ciała. Granulowany wkład sam dopasowuje się do sylwetki, zapewniając optymalną postawę siedzącą, leżącą lub półsiedzącą.

Lula Len jest wersją pufa Lula z prostymi narożnikami. Nie posiada metalowego kółka.

Puf sako Lula Len został wykonany z tkaniny naturalnego włoskiego lnu. Jest to surowa tkanina o płóciennym splocie, ze skłonnością do zmięć i naturalnych załamań. Choć trochę kurczy się w praniu, po założeniu na pufę w krótkim czasie wraca do swojego rozmiaru. Len jest bardzo wytrzymałą tkaniną i będzie służył przez długie lata.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic

Właściwości pokrowca

Tkanina Len

Len to włoska tkanina obiciowa. Jest surowa w wyrazie. Miłośnicy lnu docenią jej pomięty charakter i będą cieszyć się bezpretensjonalnym,  ascetycznym wyglądem. Len proponujemy w kolorze naturalnym. Architekci zazwyczaj stosują tkaniny lniane we wnętrzach domów letniskowych w zestawieniu z surowym drewnem i ludowymi, folklorystycznymi detalami.

Prać w 30°
100% Len
Naturalne włókno

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również