Lula Zip
Wybrany kolor: Szary

Opis produktu

Pufy Lula Zip

Jeżeli poszukujesz pufa, który będzie funkcjonalny, wygodny i ładny, to szczególnie polecamy serię lula, charakteryzującą się poduchowatym kształtem.

Worek sako Lula możesz rozłożyć na płasko i korzystać z niego jak z materaca, albo ustawić pod ścianą i usiąść jak na głębokim fotelu. Na pufie możesz leżeć na wznak, na boku, brzuchu lub do góry nogami – jak ci najwygodniej. Pozycja nie ma znaczenia, bo granulowany wkład sam dopasowuje się do ułożenia ciała. Puf posiada kółko ułatwiające przenoszenie, a pokrowiec jest rozpinany.

Minimalistyczny, nieco ascetyczny, ale z pewnością atrakcyjny wygląd, produkt zawdzięcza zastosowaniu szarej tkaniny Zip. To gruba, mocna i przyjemna w dotyku tkanina. Jest bardzo miękka, przez co łatwo zapomnieć się i na chwilkę przymknąć oczy, by obudzić się po dłuższej drzemce.

Sercem naszych puf jest lekki granulat , który z czasem traci swoją objętość. Granulat należy uzupełniać.

Collection dimensions - icon Lula
wymiary pokrowca zewnętrznego
170 x 130cm
Collection weight - icon Lula
waga z pokrowcem
6,5 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa lula basic
pufa lula basic

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Nasze poduchy są naprawdę duże i warto zanim zostanie podjęta decyzja o zakupie spojrzeć, ile taki nietypowy mebel zajmuje miejsca.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do naszej pracowni. Wyjaśnimy wątpliwości.

Zobacz również