pufa office velvet
alt - 3
pufa office velvet
pufa office velvet
pufa office velvet
Office Velvet
Wybrany kolor: Czekoladowy

Opis produktu

Pufy Office Velvet

Seria office powstała z myślą o zastosowaniach biurowych oraz do przestrzeni publicznych. Puf sako Office został tak zaprojektowany, aby pełnił funkcję wygodnego fotela, w którym można się rozsiąść w pozycji, jaka będzie najbardziej ci odpowiadała. Wysokie, głębokie siedzisko zapewnia zachowanie prawidłowej postawy ciała, a kwadratowa podstawa gwarantuje pełną stabilność pufa.

Chociaż model Office przystosowaliśmy przede wszystkim z myślą o zastosowaniach biurowych, nie oznacza to, że nie można go używać w domu. Wręcz przeciwnie – bardzo dobrze sprawdzi się jako fotel przed telewizor, do kącika bibliotecznego a nawet do playstation!

Pokrowiec uszyty został z tkaniny Velvet typu Alkantara. Jest to materiał przypominający zamsz z widocznym, układającym się kierunkowo krótkim włosem. Materiał ten jest bardzo przyjemny w dotyku i aż chce się położyć na nim głowę i przytulić, jak do pluszowej maskotki.

Sercem pufa jest lekki granulat styropianowy, który z czasem traci swoją objętość i wymaga uzupełnienia

Collection dimensions - icon Office
wymiary pokrowca zewnętrznego
75 x 75 x 150cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
7 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa office
pufa office

Właściwości pokrowca

Tkanina Velvet

Tkanina Velvet stworzona jest dla miłośników miłych, aksamitnych w dotyku tkanin. Jest odpowiednikiem alcantary.

Charakterystyczną cechą tej tkaniny jest układający się włos, po delikatnym przesunięciu ręką, na tkaninie zostaje subtelny ślad. Materiał jest przyjemny i delikatny w dotyku. Velvet ma wysoki współczynnik ścieralności. Tkanina ta nie posiada połysku, ma matową strukturę. Architekci często stosują ją w biurach ze względu na wytrzymałość. Materiał odnajduje się we wnętrzach klasycznych, ale także we współczesnych minimalistycznych przestrzeniach naszych domów.

Velvet i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
100% Poliester
kolory tkaniny VELVET
tkanina velvet
tkanina velvet
tkanina velvet
kolory tkaniny VELVET
tkanina velvet

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Taką ilość zalet trzeba gdzieś pomieścić. Office to niewątpliwie nasz największy puf. Wielu nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę wymaga przestrzeni, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego gabarytami.

Zobacz również