puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
puf outSITe
outSITe #1
Wybrany kolor: Czerwony

Opis produktu

Pufy outSITe #1

Miuki outSITe jest pufem sako przystosowanym także do użytku na zewnątrz przede wszystkim z uwagi na swoją wytrzymałość. Outsite #1 posiada największy, mocno wyeksponowany nadruk.

Niezależne od pory roku, zawsze możesz rozłożyć go na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Jest idealny do kawiarni, klubów, szkół i przydatny podczas różnego rodzaju imprez. Może stanowić element wyposażenia przestrzeni surowych w wyrazie np. loftów czy pofabrycznych hal.

Jest to duży puf wypełniony granulatem, który możesz ułożyć jak tylko chcesz – w formę poduchy, materaca lub fotela. Miuki outSITe wyposażone są w oczko pozwalające spiąć je w grupę nie dającą się rozdzielić.

Miuki outSITe wykonany jest z nieprzemakalnego, bardzo trwałego materiału odpornego na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piękniejszymi. Pufy są uszyte z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego są uszyte jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być pozostawione na ulewnym deszczu. Aby mogły być formowalne, układane w sposób taki, jaki potrzebujemy, by wygodnie usiąść do wnętrza musi dostawać się powietrze – w przypadku Miuki outSITe dzieje się to przez szwy. Nie możemy w związku z tym ich w pełni uszczelnić, a więc podczas długiego, intensywnego deszczu istnieje ryzyko, że woda tą drogą może przeniknąć do środka.

puf jest wypełniony lekkim granulatem i z czasem traci swoją objętość. Granulat wymaga okresowego uzupełniania

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga
10 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
puf outSITe
puf outSITe

Właściwości pokrowca

poliester pokryty dwustronnie PVC

Puf outSITe wykonany jest z bardzo trwałego i nieprzemakalnego materiału odpornego na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Łatwo jest go umyć, przecierając szmatką z detergentem. Cecha materiału sprawia, że ślady użytkowania nadają pufom indywidualnego charakteru, czyniąc je z wiekiem piekniejszymi. pufy uszyte są z dbałością o każdy szczegół ze starannym, ręcznie nanoszonym nadrukiem.

Choć materiał, z którego uszyty jest puf jest sam w sobie nieprzemakalny, pufy nie powinny być zostawione na ulewnym deszczu.

Tkanina outdorowa
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
Kolor odporny na słońce
Odporny na pleśń
PVC
PVC
PVC
PVC
PVC

Zobacz również