Paar Basic
Wybrany kolor: Fuksja

Opis produktu

Pufy Paar Basic

Co jest lepsze od jednego pufa? Dwa pufy! Albo jeden duży, na którym wygodnie usiądą dwie, a nawet trzy osoby. I właśnie taka myśl przyświecała nam podczas projektowania pufa sako Paar dla… par.

Jest to rozwiązanie do domowego salonu gdzie, zamiast kanapy można umieścić jedną, dużą poduchę i korzystać ze wszystkich plusów posiadania ogromnego worka pufa sako. Ustawiony pod ścianą i złamany na pół będzie pełnił funkcję wygodnej kanapy lub sofy dla dwóch osób; a położony na płasko stanie się materacem, na którym można nawet przespać noc, więc może także pełnić rolę dodatkowego łóżka dla gościa. Możliwości jest wiele i tylko jedno rozwiązanie: Miuki Paar Basic.

'Tkanina Basic jest gładką, przyjemną w dotyku tkaniną przypominającą ortalion. Została dodatkowo zaimpregnowana, dlatego nie chłonie wody, jeżeli przypadkiem wyleje się na nią płyn – spływa po powierzchni, nie wsiąkając w materiał.

Puf Paar Basic oferujemy w wielu wersjach kolorystycznych.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection dimensions - icon
wymiary
190 x 150 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
10 kg
Puf Paar
Puf Paar

Właściwości pokrowca

Tkanina Basic

Tkanina Basic, to tkanina impregnowana, wododporna. Ten typ tkaniny często nazywamy potocznie ortalionem.

Tkanina ma odpowiednią dobraną gramaturę i jest wytrzymała, nie ulega przetarciom przy dłuższym użytkowaniu. Basic dostępny jest w kilkunastu wyrazistych wersjach kolorystycznych. Tkanina dzięki impregnacji, może być używana nie tylko w domu czy biurze, ale także na tarasie i w ogrodzie. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji. Pokrowiec uszyty z tej tkaniny można swobodnie prać w pralce.

Atest Instytutu PZH - Basic
Atest Instytutu PZH
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
100% Poliester
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic
tkanina basic
tkanina basic
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Paar to wielki puf. Wielu nie zdaje sobie sprawy ile tak naprawdę wymaga przestrzeni, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z jego gabarytami.

Zobacz również