pufa sako CUBO STONE


pufa sako CUBO STONE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


Puf sako Cubo Stone został przygotowany dla osób ceniących sobie minimalizm i surowy design dodatków do wystroju wnętrz. Cubo jest sześciennym pufem, który nie zajmuje wiele miejsca – może być używany jako niski fotel na przykład do stoika kawowego.

Produkt wypełniony jest granulatem w postaci tysięcy malutkich kuleczek, które dopasowują się do przyjętej pozycji. Zapomnij o napiętych mięśniach i bólach kręgosłupa. Siadając na worku sako Cubo, to się po prostu nie zdarzy!

Stone jest tkaniną polecaną dla miłośników minimalizmu i wystroju opartego na odcieniach szarości. Materiał ten wizualnie przypomina kamień lub beton, w składzie ma 85% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Chociaż wygląda ascetycznie, jest bardzo wygodny. Polecamy spróbować! Puf dostępny jest w dwóch odcieniachszarości z możliwością wszycia kolorowego suwaka.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA STONE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 85% BAWEŁNA, 15% POLIESTER

WAGA: 5.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 75 X 75 X 75 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

must have

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 129,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów