pufa sako CUBO STONE


pufa sako CUBO STONE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Puf sako Cubo Stone został przygotowany dla osób ceniących sobie minimalizm i surowy design dodatków do wystroju wnętrz. Cubo jest sześciennym pufem, który nie zajmuje wiele miejsca – może być używany jako niski fotel na przykład do stoika kawowego.

Produkt wypełniony jest granulatem w postaci tysięcy malutkich kuleczek, które dopasowują się do przyjętej pozycji. Zapomnij o napiętych mięśniach i bólach kręgosłupa. Siadając na worku sako Cubo, to się po prostu nie zdarzy!

Stone jest tkaniną polecaną dla miłośników minimalizmu i wystroju opartego na odcieniach szarości. Materiał ten wizualnie przypomina kamień lub beton, w składzie ma 85% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Chociaż wygląda ascetycznie, jest bardzo wygodny. Polecamy spróbować! Puf dostępny jest w dwóch odcieniachszarości z możliwością wszycia kolorowego suwaka.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA STONE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.

 -

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 85% bawełna; 15% poliester

waga: 5.5 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 75 x 75 x 75 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

989,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów