pufa sako JAJO STONE


pufa sako JAJO STONE

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


must have

Worek sako Jajo Stone to bardzo wygodny puf wypoczynkowy do domu, biura lub ogrodu. Jajo jest pufem o klasycznym kształcie, dopasowującym się do pozycji ciała. Możesz go używać jako fotela, leżanki lub poduszki rehabilitacyjnej. Możesz go postawić w salonie przed telewizorem, w sypialni obok łóżka, możesz go też zabrać ze sobą na plażę lub do lasu, by tam na łonie natury oddać się relaksowi. Puf wydaje się duży, ale jest łatwy w transporcie i lekki, a samo czyszczenie materiału również nie sprawia problemu – zdejmowany pokrowiec można uprać w pralce.

Jajo to model produktu, natomiast Stone oznacza rodzaj tkaniny, z jakiej został wykonany worek sako.

Stone jest tkaniną mającą w składzie 85% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Tkanina po wybarwieniu jest spierana, co sprawia że uzyskuje ascetyczny, surowy i niepowtarzalny wygląd. Wizualnie przypomina kamień lub beton. Świetnie będzie pasować do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz opartych o styl industrialny.

Puf Sako Miuki Jajo Stone dostępny jest w dwóch odcieniach. Na życzenie zamawiającego istnieje możliwość wszycia barwnego zamka, by urozmaicić nieco kolorystykę.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Jeżeli lubisz surowe w wyrazie, naturalne tkaniny zachęcamy do obejrzenia także tkaniny WOOL, na przykładzie LULI LINE WOOL

Jesteś zainteresowany uszyciem Jajo w wersji WOOL? Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA STONE NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKI. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 85% BAWEŁNA, 15% POLIESTER

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 939,00 zł

Cena promocyjna: 909,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów