pufa sako JAJO ZIP

Opis

must have

Ten puf będzie dla Ciebie idealnym wyborem jeśli: lubisz rzeczy designerskie, jesteś osobą wygodnicką i cenisz sobie przyjemny wypoczynek bez wyrzutów sumienia, że nic nie robisz. Pufy sako typu Jajo od Miuki to klasyczne worki do siedzenia i leżenia, zaprojektowane z myślą o wygodzie i relaksie. Świetnie sprawdzą się w domu i w biurze, w świetlicach, w pokojach wypoczynkowych dla pracowników, w hotelach, salonach spa i w wielu innych miejscach.

Pufę Jajo można wykorzystać jako wygodny fotel, materac lub poduchę rehabilitacyjną.

Prezentowany tutaj model pufa sako, został wykonany z szarej, grubej tkaniny ZIP charakteryzującej się wzmocnioną strukturą i odcieniem melanżowej szarości.

Jest to bardzo trwały materiał tapicerski o gładkiej w dotyku fakturze, który wytrzyma nawet najazd rozbrykanych brzdąców, a jak wiadomo dzieci lubią testować wytrzymałość różnych przedmiotów. Pod tym względem nasze pufy sako są niezniszczalne. Wyjątkowego charakteru pufie Jajo ZIP nadaje kolorowy suwak.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

CZAS OCZEKIWANIA NA PODUCHĘ - 1-3 TYGODNI

PYTANIA O DOSTĘPNOSĆ PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAIL: MIUKI@MIUKI.PL

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 6 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 175 x 135 cm

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

859,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów

pufa sako JAJO ZIP

Więcej widoków