pufa sako JAJO ZIP


pufa sako JAJO ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


must have

Ten puf będzie dla Ciebie idealnym wyborem jeśli: lubisz rzeczy designerskie, jesteś osobą wygodnicką i cenisz sobie przyjemny wypoczynek bez wyrzutów sumienia, że nic nie robisz. Pufy sako typu Jajo od Miuki to klasyczne worki do siedzenia i leżenia, zaprojektowane z myślą o wygodzie i relaksie. Świetnie sprawdzą się w domu i w biurze, w świetlicach, w pokojach wypoczynkowych dla pracowników, w hotelach, salonach spa i w wielu innych miejscach.

Pufę Jajo można wykorzystać jako wygodny fotel, materac lub poduchę rehabilitacyjną.

Prezentowany tutaj model pufa sako, został wykonany z szarej, grubej tkaniny ZIP charakteryzującej się wzmocnioną strukturą i odcieniem melanżowej szarości.

Jest to bardzo trwały materiał tapicerski o gładkiej w dotyku fakturze, który wytrzyma nawet najazd rozbrykanych brzdąców, a jak wiadomo dzieci lubią testować wytrzymałość różnych przedmiotów. Pod tym względem nasze pufy sako są niezniszczalne. Wyjątkowego charakteru pufie Jajo ZIP nadaje kolorowy suwak.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Podoba Ci się wersja JAJO ZIP? Możemy z tej tkaniny uszyć także inne typy puf. Na przykład LULĘ ZIP, lub jej odpowiednik bez kółka w narożniku, ale za to z akcentem kolorystycznym w postaci wyróżniającego się suwaka  LULĘ LINE ZIP

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ CI JEJ PRÓBKĘ. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 87% POLIESTER, 13% BAWEŁNA

WAGA: 6.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 175 X 135 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 119,00 zł

Cena promocyjna: 1 089,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów