pufa sako LULA F LEN


pufa sako LULA F LEN

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona naturalne-wlokno Ikona transport-1-7-dni


Duża, wygodna, multifunkcjonalna i przyjemna w dotyku poducha to wybór polecany osobom, ceniącym sobie meble zapewniające komfort pracy i wypoczynku nieporównywalny z innymi produktami. Żaden fotel nie da Ci tego, co ten puf. W zależności od ułożenia może pełnić funkcję głębokiego fotela, sofy, leżanki lub materaca.

Polecany jest też jako poducha rehabilitacyjna, gdyż uwalnia mięśnie i zapewnia wygodną pozycję ciała. Granulowany wkład sam dopasowuje się do sylwetki, zapewniając optymalną postawę siedzącą, leżącą lub półsiedzącą.

Lula F jest wersją pufa Lula z prostymi narożnikami. Nie posiada metalowego kółka.

Puf sako Lula F Len został wykonany z tkaniny z prawdziwego polskiego lnu. Jest to surowa tkanina o płóciennym splocie, ze skłonnością do zmięć i naturalnych załamań. Choć trochę kurczy się w praniu, po założeniu na pufę w krótkim czasie wraca do swojego rozmiaru. Len jest bardzo wytrzymałą tkaniną i będzie służył przez długie lata.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI LEN NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% LEN

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

1 899,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów