pufa sako LULA BASIC


pufa sako LULA BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Miuki Lula to wygodna poducha relaksacyjna o dużej powierzchni. Rozłożona na płasko może posłużyć jako materac, prowizoryczna sofa do leżenia albo poducha wypoczynkowa. Zegnij ją w pół i postaw pod ścianą a otrzymasz komfortowy fotel. Worek sako ma tę dodatkową zaletę, że możesz go rozłożyć w dowolnym miejscu, a gdy odpoczniesz – schować w kącie, bo nie zajmuje dużo miejsca. Jednakże warto zrobić z niego stały mebel pokojowy, będący częścią aranżacji.

Puf Lula Basic uszyty jest z impregnowanej tkaniny Basic o gładkiej ortalionowej strukturze.

Tkanina ta jest nieprzemakalna, dlatego pufy wykonane z tego materiału, najlepiej ze wszystkich, nadają się na świeże powietrze do ogrodu, na taras albo do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności np. spa lub basen.

Oczywiście wszystkie Miuki tak samo dobrze sprawdzą się w mieszkaniach, biurach lub hotelach. Tkanina Basic jest trwała, nie przeciera się i jest przyjemna w dotyku. Polecamy wszystkim miłośnikom miłych mebli.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Jeśli planujesz zakup pufa do biura, zanim podejmiesz decyzję obejrzyj naszego OFFICE'A w wersji BASIC. Może bardziej się sprawdzi?

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULI BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 829,00 zł

Cena promocyjna: 799,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów