pufa sako LULA ZIP


pufa sako LULA ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Jeżeli poszukujesz pufa, który będzie funkcjonalny, wygodny i ładny, to szczególnie polecamy serię Lula, charakteryzującą się poduchowatym kształtem.

Worek sako Lula możesz rozłożyć na płasko i korzystać z niego jak z materaca, albo ustawić pod ścianą i usiąść jak na głębokim fotelu. Na pufie możesz leżeć na wznak, na boku, brzuchu lub do góry nogami – jak Ci najwygodniej. Pozycja nie ma znaczenia, bo granulowany wkład sam dopasowuje się do ułożenia ciała. Puf posiada kółko ułatwiające przenoszenie, a pokrowiec jest rozpinany.

Minimalistyczny, nieco ascetyczny, ale z pewnością atrakcyjny wygląd, produkt zawdzięcza zastosowaniu szarej tkaniny ZIP. To gruba, mocna i przyjemna w dotyku tkanina. Jest bardzo miękka, przez co łatwo zapomnieć się i na chwilkę przymknąć oczy, by obudzić się po dłuższej drzemce.

Ze względu na dużą wytrzymałość materiału, lula w tej wersji polecana jest szczególnie jako poducha, z której będzie korzystało więcej osób np. w salach hotelowych lub chillout-roomach.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.

-

Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIE

pokrycie: 87% poliester; 13% bawełna

waga: 7 kg

wkład: granulat polistyrenowy

wymiary pokrowca: 170 X 130 CM

wielkość wypełnionej pufy: ostatnie zdjęcie w galerii

czyszczenie: pokrowiec prać w pralce

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

929,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów