pufa sako LULA ZIP


pufa sako LULA ZIP

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-100-lat Ikona 30-stopni Ikona oeko-tex Ikona tkanina-latwoczyszczaca Ikona transport-1-7-dni


Jeżeli poszukujesz pufa, który będzie funkcjonalny, wygodny i ładny, to szczególnie polecamy serię Lula, charakteryzującą się poduchowatym kształtem.

Worek sako Lula możesz rozłożyć na płasko i korzystać z niego jak z materaca, albo ustawić pod ścianą i usiąść jak na głębokim fotelu. Na pufie możesz leżeć na wznak, na boku, brzuchu lub do góry nogami – jak Ci najwygodniej. Pozycja nie ma znaczenia, bo granulowany wkład sam dopasowuje się do ułożenia ciała. Puf posiada kółko ułatwiające przenoszenie, a pokrowiec jest rozpinany.

Minimalistyczny, nieco ascetyczny, ale z pewnością atrakcyjny wygląd, produkt zawdzięcza zastosowaniu szarej tkaniny ZIP. To gruba, mocna i przyjemna w dotyku tkanina. Jest bardzo miękka, przez co łatwo zapomnieć się i na chwilkę przymknąć oczy, by obudzić się po dłuższej drzemce.

Ze względu na dużą wytrzymałość materiału, lula w tej wersji polecana jest szczególnie jako poducha, z której będzie korzystało więcej osób np. w salach hotelowych lub chillout-roomach.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI JAK WYGLĄDA TKANINA, Z KTÓREJ USZYTA JEST LULA ZIP NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TEJ TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 13% BAWEŁNA, 87% POLIESTER

WAGA: 6.5 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 170 X 130 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 169,00 zł

Cena promocyjna: 1 139,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów