pufa sako LULU BASIC


pufa sako LULU BASIC

Więcej widoków

Kolory

Opis

Ikona 3-10-lat Ikona 30-stopni Ikona odporny-na-wode Ikona oeko-tex Ikona pzh Ikona transport-1-7-dni


Chcesz sprawić dziecku użyteczny prezent? Zadbaj o jego wygodę, a przy okazji o kręgosłup.

Poducha Lulu to worek sako uszyty specjalnie z myślą o naszych milusińskich, dla których chcemy zawsze jak najlepiej.

Lulu jest mniejszą wersją modelu Lula, ale tak samo funkcjonalną. Co można zrobić z dużą poduchą, to samo można i z mniejszą, a więc: zamienić ją w materac, leżankę lub fotel. Na takim pufie nauka i zabawa stają się przyjemniejsze i zdrowsze, gdyż nie cierpi na tym postawa ciała. Mięśnie są odpowiednio podparte, dzięki czemu zmniejsza się ich napięcie.

Ten puf uszyliśmy z wodoodpornej, impregnowanej ortalionowej tkaniny Basic, która rekomendowana jest jako najlepsza do puf, wykorzystywanych nie tylko w mieszkaniu, ale także w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. Zaletą tego modelu jest łatwość w czyszczeniu, bo jak wiemy, dzieciom czasami zdarzy się nieco ubrudzić meble – w tym wypadku materiał wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

PUF SKŁADA SIĘ Z ZEWNĘTRZNEGO POKROWCA, KTÓRY MOŻNA ŁATWO ZDJĄĆ I UPRAĆ W PRALCE ORAZ WEWNĘTRZNEGO WKŁADU Z GRANULATEM. PODUCHA WYMAGA OKRESOWEGO UZUPEŁNIANIA GRANULATU. 

Możliwy do uszycia także w innych tkaninach.

Puf Lulu służy dzieciom mniej więcej do 10 roku życia. Jeżeli miałaby usiąść na nim osoba dorosła lepiej sprawdzi się z pewnoscią LULA BASIC lub JAJO BASIC

JEŻELI MASZ WĄTPLIWOŚCI Z WYBOREM KOLORU LULU BASIC NA PODSTAWIE ZDJĘĆ,  MOŻEMY WYSŁAĆ PRÓBKI TKANINY. NAPISZ DO NAS.Nasze produkty szyjemy na zamówienie. Jeżeli poducha nie jest dostępna od ręki, czas oczekiwania na realizację - do 14 dni roboczych.

Nasze przesyłki mają charakter gabarytowy, w związku z tym czas dostawy przez firmę kurierską  wynosi od 1 do 7 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez nas zamówienia.

Pytania czy poducha jest dostępna - od ręki - proszę kierować na mail: miuki@miuki.pl

TRANSPORT NA TERENIE POLSKI - DO 5 SZT - 30 ZŁ/SZT, POWYŻEJ 5 SZT - CENA JEST USTALANA INDYWIDUALNIEDANE TECHNICZNE PRODUKTU:

POKRYCIE: 100% POLIESTER

WAGA: 4.0 KG

WKŁAD: GRANULAT POLISTYRENOWY

WYMIARY POKROWCA ZEWNĘTRZNEGO: 140 X 120 CM

WYMIARY WYPEŁNIONEJ PUFY: OSTATNIE ZDJĘCIE W GALERII

Agnieszka Kwiecińska Design by Agnieszka Kwiecińska

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 699,00 zł

Cena promocyjna: 679,00 zł

* Wymagane pola

- + Wróć do produktów