COL_I_LULU@3x

Puf Lulu

Puf Lulu – duża poducha siedzisko dla dzieci.

2 tkaniny
Sortowanie:

Opis modelu

Puf Lulu

Szukasz uniwersalnego siedziska do pokoju dziecięcego? Takiego, które będzie wygodne, ładne i wielofunkcyjne? Towarzysza zabaw, drzemek Twojej pociechy? Mebla, które raz będzie samodzielnym fortem, innym razem trampoliną? Poznaj dużą poduchę do siedzenia dla dzieci Lulu: fotel, sofę i leżankę w jednym!

Puf Lulu jest mniejszą wersją Luli dla dorosłych – wielkiej poduszki o prostokątnym kształcie. W odróżnieniu od większej „siostry” lekką Lulu przeniesie nawet kilkulatek! Nasza poducha nie stawia oporu, by maluch mógł ją miętosić, rolować, formować zależnie od swojej fantazji i potrzeby. Wielką zaletą pufy Lulu jest to, że jest łatwa do utrzymania w czystości. Nie ma zbyt wielu zakamarków, gdzie może gromadzić się brud. Poza tym nasza wielka poducha z granulatem ma zdejmowany pokrowiec, który łatwo pierze się w pralce. Ponadto, dzięki temu, że granulat, którym jest wypełniona, jest lekki - łatwo poddaje się najbardziej intensywnym zabawom!

Nowoczesne meble pufy do pokoju dziecięcego

Poducha siedzisko dla dzieci Lulu to nowoczesny, kolorowy i praktyczny mebel w rozsądnym rozmiarze. Sprawdzi się w dziecięcym pokoju, w salonie, a nawet na tarasie czy w ogrodzie. Do wykorzystania na zewnątrz rekomendujemy wybór pokrycia impregnowanego, czyli Basic.

Lulu dla dzieci może być po prostu dużą poduchą na podłogę, na której można się położyć jak na leżance. To będzie świetne miejsce do drzemki, przytulania się, łaskotania i turlania. Można też uformować ją w wygodny fotel do czytania i zabawy. Możesz również podeprzeć Lulu o ścianę i złamać w pół wzdłuż krótszego boku. Siedzisko postawione według naszej rysunkowej instrukcji – na dłuższym boku – stanowi wygodny mebel do siedzenia dla dzieci z komfortowo podpartymi plecami.

Puf Lulu polecamy dla dzieci do 10. roku życia. Jeśli chcesz kupić fotel na wyrost lub dla starszych dzieci, wybierz większą wersję - Lula.

Poduszki dla dzieci i nie tylko – wygodne siedzisko na lata

Lulu to poducha do siedzenia dla dzieci lub leżanka o uniwersalnym designie. To nowy poziom zabawy na podłodze!

Poza tym Lulu daje wiele możliwości użytkowania i jest po prostu ładna! A jak bardzo? To już zależy od Ciebie! Proponujemy ją w dwóch wersjach sprawdzonych tkanin – impregnowanym, ortalionowym Basicu i w milutkim w dotyku, przytulnym Mild. W obu tkaninach pufy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Na pewno uda Ci się wybrać ten najładniejszy i ulubiony!

Na Wasze specjalne życzenie możemy też uszyć pufę również z innej tkaniny. Chętnie pomożemy w jej doborze.

Poducha siedzisko dla dzieci Lulu jest trwała i higieniczna. Pokrowiec siedziska łatwo pierze się w domowej pralce, a granulatu możesz dosypać w miarę potrzeby. Jeśli zastanawiasz się, do czego jeszcze może się przydać taka fantastyczna poducha, podpowiadamy z własnego doświadczenia. Przepadają za nią zwierzęta! Może się więc okazać, że Twoje Lulu ma nowego, wiernego futrzastego fana. Bo, nie da się ukryć, stanowi świetne i wygodne legowisko.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon
dla kogo?
3-10 lat
Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
140 x 120 cm
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
4,5 kg
Agnieszka Kwiecińska

Zaprojektowała

Agnieszka Kwiecińska

Pomysłodawca, założyciel i szef firmy. Z zawodu architekt, od siedemnastu lat uczy projektowania na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej.