Cubo Basic
Wybrany kolor: Fuksja

Opis produktu

Pufy Cubo Basic

Miuki Cubo jest niewielkim, a przez to mobilnym i funkcjonalnym pufem, pełniącym funkcję niskiego siedziska. Ze względu na swoją kompaktowość nie zabiera dużo miejsca i może być dobrym rozwiązaniem tam, gdzie zechcesz ustawić obok siebie kilka pufów np. w domowym salonie, biurowym pomieszczeniu, albo poczekalni w miejscu publicznym. Jest wypełniony granulatem, który dopasowuje się do każdej pozycji. Puf chroniony jest zewnętrznym pokrowcem, który można łatwo zdjąć i uprać w pralce. Model ten oferujemy w kilku wyrazistych kolorach.

Tkanina typu Basic jest gładkim, ale przyjemnym materiałem, przypominającym ortalion. Bardzo dobrze sprawdza się jako puf do zastosowań w miejscach publicznych, a także na zewnątrz budynków lub w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza. Impregnowana tkanina Basic nie chłonie wody i jest łatwa do utrzymania w czystości – mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką.

Puf jest wypełniony lekkim granulatem, który z czasem traci swoja objętość i nalezy go uzupełniać.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5.5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
75 x 75 x 75 cm
PUF_CUBO_5
puf cubo
PUF_CUBO_5
puf cubo

Właściwości pokrowca

Tkanina Basic

Tkanina Basic, to tkanina impregnowana, wododporna. Ten typ tkaniny często nazywamy potocznie ortalionem.

Tkanina ma odpowiednią dobraną gramaturę i jest wytrzymała, nie ulega przetarciom przy dłuższym użytkowaniu. Basic dostępny jest w kilkunastu wyrazistych wersjach kolorystycznych. Tkanina dzięki impregnacji, może być używana nie tylko w domu czy biurze, ale także na tarasie i w ogrodzie. Tkanina jest łatwa w pielęgnacji. Pokrowiec uszyty z tej tkaniny można swobodnie prać w pralce.

Atest Instytutu PZH - Basic
Atest Instytutu PZH
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
Fabric helpful info - odporny na wodę Basic
Odporny na wodę
100% Poliester
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic
tkanina basic
tkanina basic
Fabric main image 1 - Basic
tkanina basic

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również