Cubo Stone
Wybrany kolor: Czarny

Opis produktu

Pufy Cubo Stone

Puf sako Cubo Stone został przygotowany dla osób ceniących sobie minimalizm i surowy design dodatków do wystroju wnętrz. Cubo jest sześciennym pufem, który nie zajmuje wiele miejsca – może być używany jako niski fotel na przykład do stoika kawowego.

Produkt wypełniony jest granulatem w postaci tysięcy malutkich kuleczek, które dopasowują się do przyjętej pozycji. Zapomnij o napiętych mięśniach i bólach kręgosłupa. Siadając na worku sako Cubo, to się po prostu nie zdarzy!

Stone jest tkaniną polecaną dla miłośników minimalizmu i wystroju opartego na odcieniach szarości. Materiał ten wizualnie przypomina kamień lub beton, w składzie ma 85% bawełny o typowo płóciennym, naturalnym splocie. Chociaż wygląda ascetycznie, jest bardzo wygodny. Polecamy spróbować! Puf dostępny jest w dwóch odcieniach szarości z możliwością wszycia kolorowego suwaka.

Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
Collection weight - icon
waga z pokrowcem
5.5 kg
Collection dimensions - icon
wymiary
75 x 75 x 75 cm
PUF_CUBO_5
puf cubo
PUF_CUBO_5
puf cubo

Właściwości pokrowca

Tkanina Stone

Tkanina tapicerska Stone, to tkanina “spierana z kamieniami”.

Tkanina przechodzi wstępny  proces spierania koloru, w celu uzyskania niezwykłego i niepowtarzalnego efektu spranej bawełny. Dzięki temu procesowi na tkaninie pojawiają się charakterystyczne przebarwienia w formie mniej bądź bardziej widocznych “marmurowych  żyłek”. Tkanina jest trwała dzięki swojej gramaturze i klasycznemu płóciennemu splotowi. Jest ascetyczna i surowa w odbiorze. Posiada ciekawą stonowaną kolorystykę. Idealna dla miłośników naturalnych materiałów i powściągliwych kolorów. Architekci lubią ją stosować jako element wnętrz w stylu  prowansalskim, skandynawskim, oraz do przestrzeni loftowych.

Stone i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Prać w 30°
Naturalne włókno
85% Bawełna 15% Poliester
kolory tkaniny STONE
kolory tkaniny STONE

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również