Jajo Sztruks
Wybrany kolor: Truskawkowy

Opis produktu

Pufy Jajo Sztruks

Miuki Jajo Sztruks jest jednym z naszych ulubionych poduch do siedzenia. Jest wygodnym pufem, który raz będzie fotelem a innym razem leżanką. Położone na płasko stanie się wielką poduchą, wyspą, na której można się wygodnie ułożyć, poczytać książki, pobawić się z dziećmi. Pufa sako wypełniona granulatem, ułoży się w naturalny sposób dopasowując kształtem do naszego ciała.

Sztruks wrócił do łask na fali mody na lata siedemdziesiąte. Ta charakterystyczna prążkowana tkanina pojawiła się w wersji tapicerskiej i stała się hitem. Specyficzny liniowy deseń nadaje niepowtarzalny charakter. Pasuje nie tylko do wnętrz stylizowanych na lata 70, wpisuje się także we współczesne chłodne, surowe przestrzenie jako graficzny dodatek. Jajo sztruksowe występuje w interesującej palecie kolorystycznej.

Spodobał Ci się sztruks i chciałbys uszyc w tej tkaninie jeszcze inny model pufa a nie znalazłeś go na naszej stronie? Napisz do nas. Jesteśmy manufakturą i uszyjemy każdy puf w każdej tkaninie, którą znajdziesz na naszej stronie.

Zwracamy uwagę ,że nasze pufy są wypełnione granulatem i wymagają cyklicznego usupełniania.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Sztruks

Tkanina Sztruks, której  specyficzny charakter przenosi nas na chwilę w świat hipisowskich patchworkowych tkanin i kolorów. Oprócz swoistej prążkowanej faktury, znajdziemy tutaj odcienie odnoszące się do mody tamtej dekady. Miód, stylowa żółć, miękkie zielenie i ceglaste pomarańcze.

Puf w takiej tkaninie i w odpowiednim towarzystwie stanie się niezbędnym elementem stylu boho, albo ekstrawaganckim dodatkiem do współczesnych wnętrz i wspomnieniem lat 70-tych.

Sztruks i inne nasze tkaniny, a także co możemy z nich uszyć dla Ciebie znajdziesz zakładce - katalogi tkanin

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
100% Poliester
kolory tkaniny sztruks
tkanina_SZTRUKS_3@3X
tkanina_SZTRUKS_4@3X
kolory tkaniny sztruks

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również