pufa jajo velvet
pufa jajo velvet
pufa jajo velvet
pufa jajo velvet
Jajo Velvet
Wybrany kolor: Czekoladowy

Opis produktu

Pufy Jajo Velvet

Rozsiądź się wygodnie z wyciągniętymi nogami, weź do ręki książkę albo włącz telewizor i oddaj się chwili relaksu. Miuki to pufy sako, w których nie sposób nie zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jajo Velvet to model łączący w sobie najlepsze cechy mebli relaksacyjnych. Może pełnić funkcję fotela, poduchy rehabilitacyjnej, wygodnego materaca albo krzesła wypoczynkowego.

Ten model pufa sako doskonale sprawdzi się w warunkach domowych, biurowych, w pokojach socjalnych i w salach konferencyjnych.

Do produkcji tego modelu wykorzystano niezwykle przyjemną w dotyku tkaninę Velvet typu Alkantara, wizualnie i w dotyku przypominającą zamsz z widocznym, układającym się kierunkowo krótkim włosem. To materiał, który można głaskać dla czystej przyjemności, a siedzenie i leżenie na nim, w sposób naturalny koi zmysły i uspokaja.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Velvet

Tkanina Velvet stworzona jest dla miłośników miłych, aksamitnych w dotyku tkanin. Jest odpowiednikiem alcantary.

Charakterystyczną cechą tej tkaniny jest układający się włos, po delikatnym przesunięciu ręką, na tkaninie zostaje subtelny ślad. Materiał jest przyjemny i delikatny w dotyku. Velvet ma wysoki współczynnik ścieralności. Tkanina ta nie posiada połysku, ma matową strukturę. Architekci często stosują ją w biurach ze względu na wytrzymałość. Materiał odnajduje się we wnętrzach klasycznych, ale także we współczesnych minimalistycznych przestrzeniach naszych domów.

Prać w 30°
100% Poliester
tkanina velvet
tkanina velvet
tkanina velvet
tkanina velvet
tkanina velvet

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również