Jajo Zip
Wybrany kolor: Szary z Czerwonym Suwakiem

Opis produktu

Pufy Jajo Zip

Ten puf będzie dla ciebie idealnym wyborem, jeśli: lubisz rzeczy designerskie, jesteś osobą wygodnicką i cenisz sobie przyjemny wypoczynek bez wyrzutów sumienia, że nic nie robisz.

Pufy sako typu Jajo od Miuki to klasyczne worki do siedzenia i leżenia, zaprojektowane z myślą o wygodzie i relaksie. Świetnie sprawdzą się w domu i w biurze, w świetlicach, w pokojach wypoczynkowych dla pracowników, w hotelach, salonach spa i w wielu innych miejscach.

Pufę Jajo można wykorzystać jako wygodny fotel, materac lub poduchę rehabilitacyjną. Prezentowany tutaj model pufa sako, został wykonany z szarej, grubej tkaniny Zip charakteryzującej się wzmocnioną strukturą i odcieniem melanżowej szarości. Jest to bardzo trwały materiał tapicerski o gładkiej w dotyku fakturze, który wytrzyma nawet najazd rozbrykanych brzdąców, a jak wiadomo dzieci lubią testować wytrzymałość różnych przedmiotów. Pod tym względem nasze pufy sako są niezniszczalne. Wyjątkowego charakteru pufie Jajo Zip nadaje kolorowy suwak.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również