Jajo Zip
Wybrany kolor: Szary z Czerwonym Suwakiem

Opis produktu

Pufy Jajo Zip

Ten puf będzie dla ciebie idealnym wyborem, jeśli: lubisz rzeczy designerskie, jesteś osobą wygodnicką i cenisz sobie przyjemny wypoczynek bez wyrzutów sumienia, że nic nie robisz.

Pufy sako typu Jajo od Miuki to klasyczne worki do siedzenia i leżenia, zaprojektowane z myślą o wygodzie i relaksie. Świetnie sprawdzą się w domu i w biurze, w świetlicach, w pokojach wypoczynkowych dla pracowników, w hotelach, salonach spa i w wielu innych miejscach.

Pufę Jajo można wykorzystać jako wygodny fotel, materac lub poduchę rehabilitacyjną. Prezentowany tutaj model pufa sako, został wykonany z szarej, grubej tkaniny Zip charakteryzującej się wzmocnioną strukturą i odcieniem melanżowej szarości. Jest to bardzo trwały materiał tapicerski o gładkiej w dotyku fakturze, który wytrzyma nawet najazd rozbrykanych brzdąców, a jak wiadomo dzieci lubią testować wytrzymałość różnych przedmiotów. Pod tym względem nasze pufy sako są niezniszczalne. Wyjątkowego charakteru pufie Jajo Zip nadaje kolorowy suwak.

Sercem naszego pufa jest lekki biały granulat, który należy od czasu do czasu uzupełniać, gdyż traci swoja objętość.

Collection dimensions - icon
wymiary pokrowca zewnętrznego
175 x 135cm
Collection weight - icon Jajo
waga z pokrowcem
6 kg
Collection fill icon
wypełnienie
Granulat polisterynowy
Collection for who - icon Jajo
dla kogo?
3-100 lat
pufa jajo
pufa jajo
pufa jajo

Właściwości pokrowca

Tkanina Zip

Tkanina Zip wyróżnia się na tle innych swoim złożonym kolorem. Żadna z barw nie jest gładkim odcieniem, kolor tworzy się z mieszaniny dwóch, trzech barw włókien tworząc mniej bądź bardziej złożone melanże. Kolorystyka jest subtelna i trudna do opisania jednym słowem.

Materiał jest gładki w dotyku, dość miękki, chłodny i przyjazny dla skóry. Tkanina ma delikatny płócienny splot widoczny przy zbliżeniu. Szary kolor z tej kolekcji jest wyjątkowo uniwersalny i pasuje do bardzo różnych przestrzeni i wątków architektonicznych we wnętrzach. Często polecamy klientom wszycie do szarej pufy suwaka w innym kolorze. Zarówno mocne kolory zamka jak i te pastelowe, fantastycznie wybijają się na tle stonowanej szarości. Taki zabieg pozwala na nadanie indywidualnego charakteru zamawianej pufie.

Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Tekstylia godne zaufania Oeko-Tex
Prać w 30°
87% Poliester, 13% Bawełna
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip
tkanina zip

Wymiary

Ile miejsca zajmuje puf?

Zobacz ile miejsca potrzebujesz. Jeśli nie jesteś pewien czy puf zmieści się w miejscu, które na niego przeznaczyłeś, na rysunku poniżej znajdziesz przybliżone wymiary informujące o tym ile potrzebujesz przestrzeni.

Zobacz również